Перша ліга, Західна зона, 21 тур: оце пари, оце «паритимуться»!

Притому не лише команди, а і їх уболівальники.

Ще б пак, мати такі протистояння в передостанньому турі першості, матчі якого відбудуться вже післязавтра.

ФК «Ф.Медвідя» – ФК «Вітязь»

Одна з центральних ігор туру. Зустрічаються четверта команда проти другої. Господарі щонайменше можуть втратити (або зміцнити) місце в першій п’ятірці. Концгазівці ж мають шанси й на «золото». І в психологічному плані їм, можливо, ще важче гратиметься, ніж господарям. Отож – хороше дербі з наслідками для обох суперників.

Перша гра – 0:3.

ФК «Заріччя» – ФК «Локомотив-Чоп»

Господарям гра менш важлива, та навряд чи в рідних стінах вони так само не прагнутимуть результату. Що вже казати про залізничників, котрі змагаються за місце в першій п’ятірці. І ця гра обіцяє підвищений «градус» суперництва.

Перша гра – 2:1.

ФК «Сокіл» – ФК «Березний»

Команди приблизно однакового класу, у першому колі зіграли внічию. Незалежно від результату суперники практично не змінять свого турнірного становища. І все ж коли над тобою не висить «очковий» тягар, саме час просто зіграти у футбол. Подивимося, що зможуть показати колективи. У 18 – 20 турах «Сокіл» набрав 3 очки, а березнянці – 6, але останні діятимуть на виїзді. Матч із рівноцінним «виходом» на успіх для кожного.

Перша гра – 2:2.

ФК «Бобовище» – ФК «Н. Коропець»

Одна з основних ігор туру, а фактично – найважливіша. Перша команда проти третьої. Розрив між ними – 5 очок. Тому: якщо виграють гості, то матимуть іще шанс навіть на «золото». Якщо ж господарі здолають суперника, то щонайменше збережуть лідерство й забронюють собі мінімум «срібло». Нічия навряд чи влаштує жодну з команд. Дербі надважливе для обох суперників.

Перша гра – 0:1.

ФК «Ракошино» – ФК «Рутенія»

Зустрічаються команди з нижньої частини турнірної таблиці, які в разі успіху в двох завершальних турах можуть поліпшити своє становище. Особливо сказане стосується господарів, котрі за очковим багажем нині на самому «дні». За них, до речі, тепер будуть рідні стіни. Однак в останніх трьох турах представник Мукачівщини не набрав жодного очка, тоді як сторожницькі футболісти – 4. Шанси наче вищі в «Рутенії» (особливо з огляду на підсумок поєдинку між колективами до «екватора»), та невдала гра в попередніх матчах змушуватиме ракошинців шукати свого успіху.

Перша гра – 0:8.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ «Україна» – ФК «В.Копаня»

Минулого туру команди зіграли блискуче й перебувають у хорошому психологічному настрої. Перемога господарям гарантує й надалі залишатися на передостанньому місці, а виграш гостей допоможе їм підвищити шанси на потрапляння в першу п’ятірку. Краще організовані до колективних дій саме великокопанці, однак і в невицьких футболістів ентузіазму не займати. Отож побачимо, як реально складеться матч.

Перша гра – 1:5.

Як і у вищій лізі, у цьому турі в Західній зоні першої важко передбачити загальну перемогу господарів / гостей. І головне: особливо емоційна кінцівка на фініші у вигляді двох екстрапар за участі команд-лідерів із чільного квартету.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,