Вища ліга, 17-й тур: переважно «мирно»

Але це тільки початок…

Сьогоднішні матчі передостаннього туру чемпіонату є лише частиною його програми. Інші будуть зіграні пізніше.

ФК «Минай» – ФК «Карпати» (Рахів) – 25.10. (середа)

ФК «Поляна» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 22.10. (неділя)

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 1:1 (8:1)

У цьому матчі важко виділити якусь із команд. Обидва суперники мали нагоди відзначитися, хоч золота осінь уже віддала свої права глибокій, а отже, за таких природних умов завжди важче забити. Тим не менше уболівальники побачили голи. У першому таймі в гостей відзначився Михайло Дудаш (34 хв.), а після перерви бужорець Іван Кормош відновив рівновагу (58 хв.). Остання й залишилася до фінального свистка та засвідчила, мабуть, закономірність результату.

ФК «Середнє» – ФК «Ужгород» – 5:0 (0:4)

Господарі й у другому колі впевнено переграли свого суперника. Заради справедливості слід сказати, що саме середнянцям був особливо важливий результат цього матчу, адже суперництво за один із комплектів нагород триває до кінця. Підопічні Василя Варги не стали ризикувати, діяли агресивно настільки, щоб не залишити суперникові жодних шансів на успіх. У підсумку вийшло навіть більш ніж переконливо – 5:0 завдяки голам Анатолія Нурієва (+28), (90), Дмитра Рацина (47) та Івана Качура (54, 82 хв.).

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Оболонь» (Хуст) – 0:0 (1:1)

Ще одна закономірна нічия в турі. Ось тільки команди як не старалися, а забити не змогли. До речі, так само зіграли і юнаки, правда їм усе ж пощастило забити по голу. Дорослі ж іще й відіграли коректно, без жовтих і червоних карток.

Що ж, маємо поки один упевнений виграш господарів та дві нічиї. Однак матимемо ще два перенесені матчі.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,