Ужгородці виграли Кубок Львова з петанку

У Львові відбувся заключний крупний турнір з петанку в сезоні – “Кубок Львова”.
Турнір тривав два дні і в ньому брали участь команди зі Львова, Івано-Франківська, Черкас, Харкова, Ужгорода та Мукачева. Щоправда, ужгородці брали участь лише у другий день турніру – змаганнях команд-двійок. І якщо першого дня фаворитами були спортсмени з Івано-Франківщини, то наступного дня саме ужгородці не залишили нікому шансів. Всього за петанк-клуб “Ужгород” виступало троє учасників. В одній команді грали ужгородці Петро Гойс та Крісті Коранда, а ще одна ужгородка – Олександра Шевченко – грала в команді з львів’янином Миколою Дудюком, повідомив ПроЗак.

Після чотирьох відбіркових кіл, у яких взяли участь 14 команд, визначилися чотири команди-півфіналісти. У півфіналі команда Шевченко-дудюк здолала львівський дуплет з рахунком 13:5, а команда Гойс-Коранда – команду з Франківщини з рахунком 13:0. У фіналі сильнішими виявися дуплет Шевченко-Дудюк, друге місце  дуплета Гойс-Коранда і третіми були спортсмени з Івано-Франківщини.

А уже через три тижні жіноча збірна України з петанку візьме участь на Чемпіонаті світу з петанку, який пройде у Китаї. У складі збірної України три ужгородки – Олександра Шевченко, Валентина Сліж та Олександра Кузьма.


, , , , , , , , ,