Маленькі велосипедисти позмагались в Ужгороді

Свято вдалось через сонячну погоду, атмосферу змагань, цікавість локацій, музики та вело-подарунків.

На Відкритий Кубок м.Ужгорода „ВЕЛО-ЛІДЕР” з велоспорту серед дітей та молоді (аматорів), що прошов 30 вересня в Боздоському парку, об’єднав у команди майже сімдесят дітей з Ужгорода, Мукачева та Великого Березного.

Ужгород був представлений командою “ЛІДЕР”, з 5 учасників (вело клубу “Лідер”) та “ФОРСАЖ” – всі представники 19 ЗОШ (10 учасників). За організацію такої команди окреме спасибі класному керівнику Марині Тегзі. Та звісно ж команда Мукачева – з представників вело-школи “Lider-Mukachevo” (9 осіб). Інші учасники в основному виступали по-одинці. Якщо проаналізувати по представленню від шкіл та садків то: ЗОШ № 19, 20, 1, Лінгвістична гімназія, а серед садочків: № 30, 39, 26, 28 та 16.

Отож, з маленьким відривом перемогу святкувала команда: “Лідер” (м.Ужгород) на другому місці “впритул” команда “Lider-Mukachevo” (м.Мукачево) та “ФОРСАЖ” (м.Ужгород).

Загалом свято вдалось через сонячну погоду, атмосферу змагань, цікавість локацій, музики та вело-подарунків, варто відмітити, що набори цукерок сподобались усім.

І як анонсувалось були виставлені малюнкові роботи конкурсу “Ужгород-велосипедний” та нагороджено сім дітей чиї роботи визнали кращими.

Загалом, Боздоський парк в Ужгороді перетворився сьогодні на суцільну територію дитинства з десятками локацій для активного відпочинку дітей та їхніх батьків, велозаїздами та перегонами, пізнавальними атракціями на свіжому повітрі. Так Ужгород продовжив святкування Дня міста та провів кілька масштабних акцій, які свого часу довелося перенести через негоду.

Отож, парком простяглися велотраси для швидкісних заїздів, заїздів із перепонами, масових велостартів. П′єдестал велогонки сьогодні підкорювали дітки від двох рочків, які разом із своїми старшими друзями та батьками ще раз довели, що Ужгород – велосипедне місто. Організатори велолокацій – велоклуб “ЛІДЕР” за підтримки міської ради та спонсорів – нагородили найспритніших та найвіртуозніших велосипедистів медалями, грамотами та тематичними подарунками, які стануть у нагоді тим, хто надає перевагу двоколісному транспорту.

На просторій же зеленій галявині розгорнулася “Територія щастя” від ГО “Щасливі діти”. І тут було, на що подивитися, чому повчитися і чому радіти. Дітвора вітала рідне місто Ужгород з Днем народження – малювала листівки, стіннівки, виготовляла тематичні сувеніри, робила світлини біля святкової фотозони. Неймовірне захоплення викликала локація, де дітей знайомили із робототехнікою. А ще юні гості свята вивчали іноземні мови та мову жестів, малювали та займалися художнім розписом, виготовляли ляльки-мотанки та будували замки з піску. Дорослі та маленькі займалися зумбою просто неба, а ще могли завітати до «салону краси» на експрес-зачіску. Дорослим же запропонували долучитися до тренінгів та відкритих лекцій з дитячої та сімейної психології.

Веселе та драйвове свято для дітей тривало у Боздоському парку аж до вечора, а його відвідувачі висловилися за те, аби таке дозвілля для містян стало доброю традицією.

Джерело


, , , , , , , , , ,