ФК «Минай» здобуває першу домашню перемогу

Напередодні гри у тренера минайців додалось головного болю, так як через дискваліфікацію пропускали гру Корнутяк та Ковач, а тут ще два гравці основи дістали ушкодження – Вагін та Смокоровський. Тож Микола Гібалюк змушений був вдаватися до перестановок на полі, та тактика була незмінною.
У першій десятихвилинці господарі завдали два небезпечні удари, постарався Микуляк. Спочатку з 28 метрів, але мимо воріт. Наступного разу йому асистував Кополовець та і цього разу з 10 метрів м’яч пішов повз рамку. На 17-ій хвилині було ще гарячіше біля воріт Балаушко. Микуляк віддав наліво на Допілку, який навісив на дальню стійку, куди набіг Гегедош та з 4 метрів пробив вище.

Гості за рахунок своїх гренадерів намагались виходити вперед через довгі передачі. Також йшли в активний пресинг на чужій половині поля, очікуючи помилки від суперника. І дочекались на 27-ій хвилині, коли Минайленко хотів розрізною передачею вивести Допілку до воріт суперника та рівненці перехопили і одразу вибили вперед у вільну зону, де Образцов програв забігання Новосаду і той реалізував вихід один в один – 0:1.

За декілька хвилин Гібалюк вносить корективи у гру своєї команди змінюючи Образцова на Пиняшка. На місце центрального захисника з флангу перейшов Допілка, а Мирончук напевно вперше отримав досвід гри лівого захисника. Пиняшко зайняв свою звичну позицію в центрі поля, ближче до атаки. Минай став більше тримати м’яч внизу, розігруючи тривалі атаки. На 39-ій хвилині одна з таких стала результативною, коли Беца з правого краю віддав низом у штрафну, де Гегедош був першим на м’ячі – 1:1.

В цей період гри господарі встановили контроль над серединою поля і все частіше розвивали свої атаки. Микуляк з правого краю зі штрафного влучив у хрестовину. В ще одному епізоді Лобода віддав на Кополовця, який навісив на дальню стійку, звідки Беца пробив головою, але біля стійки.

Друга половина зустрічі також проходила під диктовку минайців. Синьо-білі активно використовували швидкісні забігання своїх атакувальних гравців. На 62-ій хвилині Кополовець здійснив прохід лівим краєм і сильно пробив з 15 метрів у дальній кут. Балаушко у стрибку зумів відбити та Беца вчасно набіг і заштовхав м’яч у ворота – 2:1.

За декілька хвилин Гегедош чудовою передачею вивів Пиняшка на відмінну ударну позицію з 10 метрів та удар Василя потягнув воротар. Беца подав з правого флангу та влучив у поперечку, м’яч відскочив до Мирончука, який скинув Гегедошу під удар та голкіпер знову демонструє чудову реакцію відбиваючи потужний удар Роберта з 6 метрів.

На 80-ій хвилині Гегедош з правого краю вийшов до воріт і віддавав паралельно на Кополовця та захисник завадив Михайлу пробити вже по пустив воротам. Та Кополовець наздогнав м’яч на іншому краї штрафної і навішував на партнерів, однак м’яч влучив у руку захиснику, тож арбітр призначає пенальті. Гегедош пробиває прицільно і оформлює дубль у цьому матчі – 3:1.

Василь Пиняшко віддав Микуляку на підступах до штрафної і Владислав пробивав з 20 метрів, але трохи вище. В останній п’ять хвилин Малинськ зумів створити не менш гострі моменти. Федосенко зі штрафного з лівого краю пробив по воротам та Бабенко зіграв надійно. Трохи згодом швидке вкидання ауту і Савицький опиняється один перед голкіпером та Бабенко знову демонструє хорошу гру, зберігаючи подвійну перевагу у цьому матчі.

Команда Миколи Гібалюка знову першою пропустила вдома та на цей раз зуміла проявити характер і відігратися. Тепер Минай вийшов на чисте третє місце і відірватись від переслідувачів на три бали.

м. Ужгород, стадіон «Авангард», глядачів 800
 
ФК «Минай» – ФК «Малинськ» 3:1

Голи: Гегедош, 39, 82 (пен.), Беца, 62 – Новосад, 27.

Минай: Дмитро Бабенко, Василь Беца, Владислав Образцов (Василь Пиняшко, 33), Максим Минайленко, Олег Допілка, Євген Мирончук, Владислав Микуляк, Яромир Лобода (Едуард Дзьоба, 78), Олексій Шпак (Євген Царук, 86), Михайло Кополовець, Роберт Гегедош (Сергій Машталір, 89).
Запасні: Андрій Попович.
Тренер – Микола Гібалюк.

Малинськ: Юрій Балаушко, Олександр Гергелюк, Василь Лойко, Вадим Царьов, Богдан Скоцький, Юрій Сондак, Роман Савицький, Юрій Федосенко, Анатолій Онищук, Тарас Новосад, Олександр Малиновський.
Запасні: Микола Фокін, Олександр Мицко, Михайло Мангур, Віктор Кірях, Дмитро Ситник, Олександр Любар, Ігор Наконечний.
Тренер – Богдан Самардак.

Тарас Галушка


, , , , , , , , , , , ,