Вища ліга, 14 тур: що господарі – що гості!

Чергові матчі в найелітнішому футбольному дивізіоні краю подарували неймовірне протистояння. І як наслідок, доволі несподівані результати.

ФК «Вільхівці» – ФК «Карпати» (Рахів) – 2:1 (юнаки – 0:0)

Команди були гідні одна одної й зіграли коректно (усього одна жовта картка на матч) та результативно. Більше перемоги прагнули господарі. Зокрема, у кожному з таймів у них забили Михайло Дудаш (30 хв.) та Володимир Товт (77 хв.). У рахівців Анатолій Лембак за 3 хв. до кінця двобою скоротив відставання в рахунку, та часу лишалося надто мало, щоб «Карпати» могли спробувати врятувати поєдинок.

ФК «Ужгород» – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:0 (0:3)

Як і очікувалося, матч видався непростим. Обидві команди мали нагоди забити, але щастило тільки господарям. Вони продемонстрували вміння грати до кінця, адже завдяки дублю Руслана Соскиди «розписалися» у воротах суперника в доданий час до першого тайму (45+1) та наприкінці зустрічі (87 хв.). Крім того, слід зазначити, що ужгородці на початку другого відрізку матчу залишися в меншості (Степан Буксар, друге попередження, 54 хв.), однак не тільки не пропустили, а й розвинули успіх.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Поляна» – 1:1 (0:4)

Уже на 2 хв. «Боржава» зусиллями Боднара мала шанс відкрити рахунок, коли Іван пройшов лівим флангом і пробив. Далі уболівальники спостерігали за «качелями», які в кінці тайму «розхиталися» до голів. Спочатку на 42 хв. Василь Боднар після розіграшу кутового влучив у стійку, а від неї м’яч відлетів у ворота. «боржава « повела. Та раділа недовго. За 2 хв. Олександр Міклош у гостей навісив «штрафний» і Михайло Власик у гостей зрівняв рахунок. У другому таймі «Поляна» переважала. Поодинокі випади здійснювали й господарі, та зусилля обох команд результату не дали. Отож довжанці беруть друге очко в чемпіонаті.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:0 (2:1)

Очевидно, виноградівці як слід не налаштувалися на суперника. Плюс продемонструвати свої технічні можливості їм не дозволяв стан газону. Як і прогнозувалося, виникли у виноградівців і проблеми з реалізацією. Притому слід віддати належне й господарям. За рахунок самовіддачі вони зуміли дати справжній бій фавориту й узяти одне очко. А ось «Севлюш» точно два залікові пункти втратив. Сам же матч видався по-справжньому бойовим. На двох команди заробили 8 попереджень (5 – хустяни, 3 – гості).

Як бачимо, зіграно непрості матчі й маємо дійсно цікаві результати. Власне тур завершиться в середу, 4 жовтня, коли відбудеться центральна зустріч: ФК «Середнє» – ФК «Минай». У ній теж слід чекати якоїсь несподіванки?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,