Перша ліга, Західна зона, 18 тур: дербі та інші

Чи не кожен матч має свою додаткову внутрішню інтригу.

ФК «Березний» – ФК «Вітязь»

Після невиїзду на матч у минулому турі головне завдання для березнянців – зібратися на домашній поєдинок. А прибуває сам лідер. Хвилювання будуть в обох суперників: гостям потрібні залікові бали, щоб зберегти за собою першу сходинку надалі, а господарям слід реабілітовуватися не тільки за розгромну поразку в першому колі, а й за невдачі в останніх чотирьох зустрічах. І все ж карт-бланш на боці концгазівців.

Перша гра – 0:8.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Ф.Медвідя»

Слід очікувати видовищного мукачівського дербі. Зустрічаються достойні один одного суперники-земляки, третя й четверта команди першості, в обох однакова кількість очок. Щось підказує: поєдинок видасться досить напруженим, можлива нічия або перемога однієї з команд із різницею не більш ніж в один-два м’ячі.

Перша гра – 2:5.

ФК «Рутенія» – ФК «Заріччя»

З огляду на нестабільність виступів обох колективів, результат гри в першому колі, слід очікувати безкомпромісного протистояння. Потенційно ФК «Заріччя» фаворит: має перевагу над суперником у 9 очок. Та сторожницькі футболісти виступатимуть удома, мають із суперником приблизно однакову кількість забитих і пропущених м’ячів. Нічия або перемога однієї з команд із різницею в один м’яч? Хто зна…

Перша гра – 1:2.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Сокіл»

Ще одна пара, де розрив між командами становить 9 очок. Таким чином «Сокіл» їде в ролі фаворита. Хоч атакувальні ланки обох команд співставні, та захист привабливіший у гостей. Однак футболісти з Невицького – аутсайдери (отож конче потрібне поповнення заліковими пунктами), мають перевагу рідних стін і рецепт перемоги над суперником, можуть зіграти у відкритий футбол, передбачити наслідки якого для обох суперників складно. Аутсайдер здатний забити візаві, як і навпаки.

Перша гра – 2:4.

ФК «Ракошино» – ФК «Бобовище»

Ще одне мукачівське дербі, однак команди розташовані на різних полюсах. Усі козирі в одного з претендентів на «золото» першості, тоді як господарям-аутсайдерам доведеться багато захищатися. Усе залежатиме від того, наскільки сконцентровано діятимуть ракошинці й наскільки «піде» реалізація в їх суперника.

Перша гра – 6:0.

ФК «В.Копаня» – ФК «Локомотив-Чоп»

Очікується важка гра для обох команд. Підсумок зустрічі в першому колі тільки є тому підтвердженням. П’ята й шоста команди є приблизно однакового класу, хоч захист залізничників кращий. Водночас футболісти з Чопа діятимуть у гостях. Може статися так, що суперники багато один одному не заб’ють, а виграш знову стане можливим завдяки перевазі лише в один м’яч. Цілком реальною є й нічия.

Підсумок? Пари знову мають «привабливий вигляд» і здатні подарувати цікаві й багаті на голи поєдинки. Розгромні рахунки якщо й будуть, то не більш ніж в одному-двох матчах. І слід очікувати в основному безкомпромісного суперництва.

Перша гра – 1:2.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,