Ужгородські тхеквондисти повернулися з Міжнароних змагань з 11 медалями, з них 4 –вищого гатунку

Цими вихідними в словацькому місті Сніна відбулися Міжнародні змагання з тхеквондо ВТФ «Кубок Чорного тигра-2017» («Black Tiger Cup»).

Участь у цих змаганнях взяли понад 220 спортсменів, які предсталяли 19 клубів з 4-х європейських країн – Чехії, Словаччини, Польщі та України. Нашу державу  на цих змаганнях представляли спортсмени з Дніпра, Івано-Франківська та Ужгорода.

За народи боролися 11  спортсменів Ужгородської міської федерації тхеквондо (тренер Віктор Машкаринець). У різних вагових категоріях  та у  запеклих двобоях вони вибороли 4 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі.

У загальному підсумку Міжнародних змагань «Кубок чорного тигра-2017» за кількістю балів 1 місце отримала команда з Дніпра.  Юні спорстсмени виступили на вищому рівні, не дивлячись на те, що вони подолали понад 1300 км до місця проведення змагань.

На даянгу свою майстерність показали одні з кращих спортсменів України,  переможці різних чемпіонатів Європи з тхеквондо ВТФ у своїх світових категоріях  – Валерія Скапровська, Артур Саркісян, Владислав Сторожук.

Наталія Качмар


, , , , , , , , , , , ,