«Карпати» двічі переграли миколаївський «Реал»

Перший матч в сезоні для ужгородських «Карпат» став нелегким випробуванням. Сьогоднішня гра з миколаївським «Реалом» тримала у напрузі глядачів до фінальної сирени.  

У першій половині першого тайму точилася практично рівна гра, проте гості спромоглися повести у рахунку,  господарки раз по раз марнували свої нагоди. Однак, з середини тайму карпатівки перехопили ініціативу і протягом 3-4 хвилин спромоглися наздогнати суперниць і вирватися вперед. Три поспіль влучні постріли Тетяни Кильч та два голи Яни Готри забезпечили комфортну перевагу у п’ять очок, яку ужгородки втримали до кінця першої половини зустрічі. Сирена зафіксувала рахунок — 15:10. Варто додати, що гандболісти «Реала» часто помилялися у захисті, через що були змушені фолити і у першому таймі п’ять разів залишалися у меншості.

Другий тайм, фактично, став продовженням кінцівки першого. Ужгородки не давали можливості суперницям скоротити відставання, натомість гравчині «Реала» ще кілька разів отримували від суддів попередження у вигляді штрафних хвилин. Проте, в останній п’ятихвилинці господарки майданчику не спромоглися закинути жодного м’яча, а от гості були влучними практично у кожній атаці і скоротили відставання до двох влучних пострілів. Але чергове вилучення на останніх хвилинах гравчині «Реала» і чітка гра у захисті «Карпат», дозволи останнім довести матч до перемоги – 25:23.

В другому матчі «Карпати» більш переконливо переграли миколаївський «Реал» та здобули чергові два бали в загальні скарбничку.

«Карпати» – «Реал» 33:18 (18:9)

«Карпати»: Воронько, Чіковані; Готра 11/3, Безрукова 4, Компанієць 3, Шипляк 3/1, Лезінська 3, Фурманець 3, Гичка 2, Кильч 2, Мелекесцева 1, Купчак 1;

«Реал»: Граненко, Никифорук; Сторожук 5, Аксьонова 5/4, Ситенька 4, Бесова 2, Бабій 1, Борейчук 1, Донець, Наімі, Бонар, Тримпол, Черв’якова;

Штраф: 8 – 14 (Мелекесцева, Кильч, Безрукова, Лезінська – двічі Сторожук, Бабій, Ситенька, Наімі, Борейчук, Бесова);

7м: 7/4 – 4/4 (Никифорук відбила кидок від Готри, Граненко відбила кидок від Шипляк, Готра влучила в перекладину воріт Никифорук).

ГК «Карпати»


, , , , , , , , , , , , ,