Гірськолижники та сноубирдисти провели вже третій навчально-тренувальний табір на Великоберезнянщині

Представники зимових видів спорту (гірськолижники та сноубордисти), які входять до складів збірних України (основної, молодіжної та юнацьких), в с. Кострино Великоберезнянського району в умовах середногір’я провели вже третій навчально-тренувальний збір із фізпідготовки під орудою досвідченого наставника Яна Чернея.
Склад учасників не змінився порівняно з попередніми тренувальними зборами. Це гірськолижники Тарас Ковбаснюк, Левко Цібеленко, Назар Петрук, Віталій Айб та сноубордисти Василь Куклишин, Надія Гапатин і юна спортсменка з ізраїльським паспортом.

Я. Черней задоволений прогресом спортсменів: «Працювали за тією ж схемою тренувань, як і на попередніх зборах, але збільшили навантаження. Усі витримали підготовку, дуже задоволений кондиціями спортсменів. У кінці вересня проведемо контрольний заключний літній тренувальний збір, далі ж на нас чекають ще три зимові цикли підготовки – з лижами та сноубордами. А вже потім демонструватимемо свої здібності на різних офіційних змаганнях».

Нагадаємо, закарпатський гірськолижник Іван Ковбаснюк, який уже здобув ліцензію на зимову Олімпіаду-2018 в південнокорейському Пхьончханні, нині з іншими збірниками міряється силою на престижних міжнародних змаганнях в Південній Америці – в Чилі.

Семен МИХАЙЛИК


, , , , , , , , ,