Вячеслав Грозний: “Таке відчуття, що над командою «чаклують»”

Наставник ужгородської “Говерли” прокоментував домашній нічийний поєдинок, проти луцької “Волині”

“Коментувати гру і складно, і легко. Складно тому, що важко пояснити, чому, створюючи стільки моментів, немає реалізації. Ми вже за перші 5 хвилин, могли відкрити рахунок. Якби Герасимюк та Фещук зіграли в тих епізодах краще. Таке відчуття, що над командою «чаклують». Тому, що не може команда не забити стільки м’ячів. Суперника ми досить довго вивчали. Це досить організована команда, швидка, агресивна, яка використовує пресинг в центральній зоні, орудуючи кваліфікованими гравцями. Думаю багатьом запам’ятався матч у Львові, проти Шахтаря, де «Волинь» провела чудовий матч. Стільки передумов для взяття воріт у лучан. За 10 хвилин до кінця, не зрозуміло було – хто виграє.”

“Останнім часом я досить серйозно критикував дії команди на оборону. Сьогодні в мене більше питань пов’язаних з реалізацією. Ще, мені не сподобалося, як в першому таймі ми грали на підбиранні у центральній зоні. Те, що ніхто не грав з Федорчуком і компанією.”

“Випустити Бурдужана я вирішив для того, щоб змінити структуру гри. Фещук добре грає головою. Бурдужан – вправно грає ногами, до того ж, він швидший. І в Максима були моменти, і в Лучіана були моменти. Степанюка я випустив, щоб закрити центральну зону, але результатом цього я не задоволений.”

“На команду поки тисне кількість набраних очок. Це видно на полі. Зайва напруга виливається у помилки. Наша команда заслуговувала перемоги. Якби ми навіть зіграли результативну нічию 2:2, мені було б легше. Певно в церкву сходити. Якщо це допоможе, то можемо навіть поселитися там на тиждень.”

“На жаль, більше ніж не реалізовані нагоди, мене турбує ситуація на Сході країни. Не можу я байдуже до цього ставитися. Нам необхідно зробити так, щоб патріоти котрі є там залишилися живими.”

Інформаційний відділ ФК «Говерла»