Кубок ліги. «Поляна» іде у відрив

У новому для команд вищого дивізіону області турнірі залишилося зіграти тільки перенесений матч.

ФК «Ужгород» – ФК «Поляна» – 1:2 (3:0)

Гра відбувалася в обопільних атаках, а тому виявилася цікавою, безкомпромісною, про що й засвідчив рахунок.

У першому таймі на його початку більше м’яч контролювали господарі, а на 14 хв. у результаті добре розіграної «багатоходівки» ужгородців Іван Варваринець міг відкрити рахунок, але пробив поруч зі стійкою. Та вже за хвилину все змінилося. На одному з флангів у межах центральної лінії команда з обласного центру помилилася, м’яч перехопив суперник, «пішла» точна довга передача на Олександра Міклоша. Той, холоднокровно перегравши воротаря й захисників на останньому рубежі, прицільно пробив. А через 7 хвилин названий футболіст у результаті неузгоджених дій оборонців і голкіпера візаві подвоїв результат. Потрібен був деякий час, щоб «Ужгород» прийшов до себе, а загалом до перерви колектив зі Свалявщини зберіг проміжну перемогу.

Одразу після перерви двома ударами запам’яталися гості. Тут же небезпечно відповів Володимир Дуран (пробив мимо). Господарі намагалися врятувати поєдинок. І на 70-й хвилині з другої спроби ужгородці таки забили: після того, як м’яч влучив у поперечину, Антон Предчук учасно підіграв і поцілив прямісінько у ворота. Він же з партнерами міг забити ще раз, а в полянців мимо або вище, однак небезпечно пробивали Михайло Микуланинець, Степан Стегура, Євген Островка, Євген Русин. У підсумку рахунок до кінця матчу так і не змінився. Отож господарі поступилися. Відчувалося, що в них у нападі не вистачало травмованих лідерів – Матвія Бобаля-молодшого та Руслана Соскиди. Крім того, у першому таймі зазнав ушкодження Василь Гнепа, а Михайло Стегура вийшов на заміну травмованим. Тим не менше полянці виграли й зберегли за собою лідерство.

ФК «Вільхівці» – «Середнє» – 0:1 (1:0)

Це був матч, у якому кожна з команд серйозно налаштувалася одна на одну й прагнула досягти позитивного результату. У підсумку вийшов безкомпромісний, приблизно рівний поєдинок. Відзначитися могли як одні, так і інші. Водночас особливо уважно діяли захисники, тому атакувальним ланкам довелося діяти за «обтяжливих» обставин.

Та все ж гості, які дещо більше створили моментів, усередині другого тайму таки зуміли засмутити суперника. Іван Качур забив єдиний гол, чим приніс перемогу «Середньому». Отож представник Ужгородщини зрівнявся за очками з конкурентами зі Свалявщини.

5 вересня – пропущений матч 3 туру у Виноградові між місцевим «Севлюшем» та «Поляною». Тоді остаточно довідаємося, які дві кращі команди вийдуть до фіналу.

Команди

1 2 3 4 5 І В Н П Р/М О
1. ФК «Севлюш» *** 0:1 2:0 2:0 3 2 0 1 4-1 6
2. ФК «Середнє» 1:0 *** 2:3 1:0 5:2 4 3 0 1 9-5 9
3. ФК «Поляна» 3:2 *** 3:0 2:1 3 3 0 0 8-3 9
4. ФК «Вільхівці» 0:2 0:1 0:3 *** 1:3 4 0 0 4 1-9 0
5. ФК «Ужгород» 0:2 2:5 1:2 3:1 *** 4 1 0 3 6-10 3

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , ,