Юні закарпатські фехтувальники привезли дві бронзи з Одеси

З етапу Всеукраїнського турніру Дитячої ліги 10-13 «Південна пальміра» закарпатські фехтувальники привезли дві бронзові нагороди. Крім того, наші спортсмени у різних вікових групах увійшли у вісімки найсильніших на подіумі в Одесі.

Так, бронзову нагороду серед хлопців-шпажистів 2004-2005 р.н. виборов Даніл Безкоровайний (тренер – Сергій Горецький).

Даніл БЕЗКОРОВАЙНИЙ, фехтувальник, бронзовий призер «Південної пальміри»

Виникали складнощі у тому, що я не міг почати атаку. А цей хлопець – з Хмельницького, Курган. Треба просто ще відточувати атаки свої, навики, робити зв’язки, адже без схем не можливе фехтування. Це уже втретє цього сезону – було два п’ятих місця чи шостих, одне третє, сподіваюся, далі буде більше.

Зовсім трохи до «золотого» двобою не вистачило Олені Синиці. У віковій групі шпажисток 2004-2005 р.н. закарпатка отримала бронзову медаль (тренер — Анатолій Герей).

Олена СИНИЦЯ, фехтувальниця бронзова призерка «Південної пальміри»

Програма я харків’янці Єві Агамян, отак. Мені здається, що не вистачило техніки, у мене під час бою оніміла рука. Тому треба над фізичною підготовкою працювати. Треба з роботу з тренером, фізично підготуватися, і важлива удача.

Якщо і ви так само хочете навчитися уміло тримати клинки у руках, виходити на доріжки турнірів, приєднуйтеся до закарпатської фехтувальної родини. Федерація фехтування Закарпаття оголошує набір учнів у свої школи. Приймають діток віком від 6 років. Заняття відбуватимуться на усіх видах зброї і є безкоштовними. Аби записати дитину на обрану спортивну секцію, потрібно прийти у «Динамо» на вул. Швабській, 7 в Ужгороді та отримати усю необхідну інформацію.

Ужінформ


, , , , , , , , ,