216 борців з різних куточків країни змагалися на берегівському килимі

У спортивному залі учбово-спортивної бази «Закарпаття» у Берегові з 22 по 24 жовтня проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів.

В чемпіонаті взяли участь 216 борців з різних куточків країни, які демонстрували свої майстерні здібності на борцівському килимі. Досить приємно, що вихованці районної ДЮСШ «Колос» зуміли потрапити в десятку найкращих відповідної вагової категорії, так: Маргітич Іван зайняв 5-те місце (вагова категорія до 58 кг), Калій Ігор у ваговій категорії до 85 кг посів 7-му сходинку, а Буцко Данило виборов 9-те місце (вагова категорія до 54 кг).

В загальнокомандному заліку перше місце у Київської області, на другому місці – Закарпатська область, а замкнула трійку призерів Рівненська область, — повідомляється на сайті Берегівської РДА.