У місті над Латорицею відбудеться Кубок міста Мукачева з фехтування

9 та 10 вересня у місті над Латорицею відбудеться уже традиційна відкрита першість з фехтування «Кубок Мукачева» серед юнаків і дівчат. 

Змагання  відбудуться у залі  Мукачівської ДСЮСШ (вул. Духновича, 95) у трьох вікових групах серед дівчат та хлопців: спортсмени 2004-2005 рр.н.,  2006-2007рр.н., та 2008 р.н. і мол. До участі запрошують усіх охочих фехтувальників-шпажистів з різних куточків України. Очікують на приїзд друзів із сусідніх Словаччини, Угорщини, Польщі.

9 вересня відбудуться бої юних мушкетерів дівчат і хлопців наймолодшої вікової групи (старт змагань о 10.00), також на доріжки у цей день вийдуть спортсменки-шпажистки.

10 вересня змагатимуться хлопці у фехтуванні на шпагах (старт о 10.00).

Урочисте відкриття Кубку Мукачева з фехтування відбудеться 9 вересня об 11.30.  Родзинкою цьогорічних мукачівських стартів стане те, що фінальні поєдинки обох днів відбуватимуться у самісінькому центрі міста біля Ратуші (старт о 17.00)

Попередні заявки Федерація фехтування Закарпаття просить вислати на електрону пошту: oremus.geza@gmail.com, а всіх охочих побачити справжнє свято спорту запрошують спланувати собі вихідні 9 та 10 вересня і поринути у світ фехтування. Вхід на захід – вільний!

До слова, 9 вересня відзначають Всесвітній день фехтування, а в Україні  ще і День фізичної культури та спорту.

Нагадаємо, ініціатива проведення відкритого Кубку Мукачева з фехтування з’явилася у 2016-му, за підтримки управління молоді та спорту Мукачівської міської ради (голови – Володимира Улиганинця) та батьківського комітету міської секції фехтування (тодішній найактивніший тато фехтувальниці – Сергій Альохін, тренер і головний суддя змагань – Гейза Оремуш).

uzhgorod.in


, , , , , , , , ,