У Виноградові відбувся чемпіонат Закарпаття з швидких і блискавичних шашок-64

19 серпня у Виноградів, у нове приміщення шахово-шашкового клубу, на особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з швидких і блискавичних шашок-64 з’їхалися кращі спортсмени області, щоб виявити найсильніших в цих дисциплінах.

Першою програмою була швидка гра, в якій кожному на гру відводилось по 10 хвилин. Третє місце посів вихованець шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості, юний Богдан Роман. Рівно й сильно виступили Георгій Плавайко й Микола Кошілко. Для виявлення чемпіона довелося використати додаткові пункти Положення, позаяк очковий баланс в обидвох претендентів був однаковий. Додатковий матч за скороченою програмою виграв представник Тячева Микола Кошілко. Друге місце, відповідно, в представника Мукачівського району Георгія Плавайко. В командному заліку перше місце за збірною Тячівського району (Микола Кошілко, Михайло Дикун, Попович Тарас). На другому місці юна збірна шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості (Богдан Роман, Богдан Юрченко, Мартіна Юріна). Третє місце за збірною Виноградівського району (Юрій Тегза, Василь Тіводор, Ярослав Лесишин).

У блискавичній програмі кожному учаснику на гру відводилося по три хвилини. Краще за всіх впорався з швидкістю і якістю гри юний вихованець шахово-шашкового клубу «Вікторія» Іршавського районного Будинку дитячої творчості Богдан Роман. Він вперше виборов чемпіонське звання серед дорослих спортсменів. Друге-третє місця за представниками Тячівського району Миколою Кошілком і Василем Дьордяєм. У командній першості перше й друге місця вибороли Тячівський район (Микола Кошілко, Василь Дьордяй, Михайло Дикун) і юні вихованці шахово-шашкового клубу «Вікторія» районного Будинку дитячої творчості (Богдан Роман, Богдан Юрченко, Катерина Мойсей). Третє місце в двох команд, оскільки в них всі критерії Положення про змагання абсолютно однакові. Це збірні команди Виноградівського (Михайло Яцканич, Василь Тіводор, Юрій Тегза) і Хустського районів (Петро Дасік, Михайло Баняс, Михайло Стайоха). Серед жінок кращими були Мартіна Юріна і Катерина Мойсей (ш/ш клуб «Вікторія» РБДТ).

У чемпіонаті Європи з шашок-100 взяла участь Ольга Павляк. Спортсменка, її мама і тренер висловлюють велику вдячність приватним підприємцям І. Михайлюку, Ю.Худану, Я Гангуру, а також ТзОВ К’Лен.

Анатолій Вайда


, , , , , , , , , , ,