Розклад ІV міжнародного дитячо-юнацького турніру на честь А. Гаваші

14 серпня на Закарпатті стартує традиційний турнір на честь Андрія Андрійовича Гаваші.

Це вже 4-й за ліком турнір, який збирає команди України, Угорщини, Словаччини та Німеччини. Цього року змагання розширили географію – до турніру долучились юнацька команда Румунії.

У змаганнях візьмуть участь такі команди: ДЮСШ-15 Київ, ОК ім. І. Піддубного (Київ), СДЮСШОР Ужгород, ФК «Cкала» (Моршин), ФК «Бранденбург» (Німеччина), ФК «Динамо» (Київ), ФК «Львів» (Львів), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Спартакус» (Угорщина), ФК «Чіксереда» (Румунія), ФК «Шахтар» (Донецьк).

Розклад матчів

U-15

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)
2. ФК «Бранденбург» (Німеччина)
3. ФК «Спартакус» (Угорщина)
4. ДЮСШ-15 Київ
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

 

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Львів» (Львів)
4. ФК «Чіксереда» (Румунія)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево)вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія)вихідний

16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Львів» (Львів)вихідний

17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк)вихідний

18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

U-17

Група А

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)
2. ФК «Спартакус» (Угорщина)
3. ДЮСШ-15 Київ
4. ФК «Львів» (Львів)
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина)ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

 

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Динамо U-16» (Київ)
4. ФК «Cкала» (Моршин)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

14 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)ФК «Cкала» (Моршин)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний

16 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Динамо U-16» (Київ) – вихідний

17 серпня

ФК «Динамо U-16» (Київ) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

ФФЗ


, , , , , , , , , , ,