У Виноградові відкрили шаховий клуб

З нагоди відкриття шахового клубу в Виноградові відбувся шаховий турнір за участі команд краю. Захід спільно організували обласна шахова федерація та управління молоді й спорту ОДА.

Всього у змаганнях взяли участь 16 команд із різних районів області. Учасники турніру не вміщалися у новому приміщенні клубу «Севлюш» , тому частині шахістів довелося грати у коридорі. Та це не зіпсувало святкового настрою спортивного суперництва.

– Ми воюємо з владою за приміщення для шахістів майже десять років. За цей час  проводили змагання під  дубами, у їдальні, у бані і в Копані,- розповів на відкритті клубу голова громадської організації «Шахово-шашковий клуб «Севлюш». – І ось нарешті домоглися свого, хоча це приміщення у готелі «Виноградів» орендоване тільки на один рік.

Що ж до самого чемпіонату, то кубок переможця прогнозовано дістався команді Мукачево -1, яка зуміла набрати найбільшу кількість очок – 17,5.

На два очки менше у шахістів із Ужгорода( перша команда), вони зайняли другу позицію в турнірній таблиці. А на третьому місці з 12-ма очками – команда зі Свалявського району.

Господарі на цей раз брали участь у турнірі ослабленим складом, тож залишилися без нагород. Однак  ця обставина не завадила їм щедро погостити своїх колег з інших районів традиційним севлюським бограчем.


, , , , , , , , , , ,