Володимир Козловський робить ще один крок до мети

З 14 липня в Чернівцях стартував чемпіонат України з маунтинбайку в кантрі кросі участь в якому взяли спортсмени з Закарпаття під орудою заслуженого майстра спорту Віктора Мельника. 
15 липня відбувся основний етап гонки. У змаганнях дорослих найкращий наш представник Володимир Козловський блискуче себе проявив на чернівецьких велодорогах.  У тривалій боротьбі він зумів вирвати перемогу в свого головного конкурента вінничанина Дмитра Титаренка й став чемпіоном країни. Бронза дісталася Тимуру Русії. Це ще один вагомий крок до цілі для Володимира, який прагне презентувати нашу країни в наступній Літній Олімпіаді 2020 в Токіо.

«Як завжди, на чемпіонаті України зібрались найсильніші – старався тягнутися за лідером Дмитром Титаренком – він мій найкращий товариш та друг. Цього разу, можливо, я виявився найсильнішим серед  хлопців, краще підготовленим, тому майка лідера не була несподіванкою для мене сьогодні, адже постійні тренування та робота над собою завжди дають результати», – зауважив закарпатський чемпіон.

Серед жінок ужгородка Крістіна Конвісарова посіла шосту сходинку. Золото в цій номінації дісталосяЯні Беломоїній, срібло в Наталії Кромпець, третьою стала  Ірина Попова

А серед юніорів закарпатець Том Рего, який нині навчається в Харкові став срібним призером чемпіонату країни.

Як зауважив Віктор Михайлович порадували й наші кадети, які  всі потрапили до чільної «дванадцяти» й принесли залікові бали в загальнокомандну скарбничку. Серед  них найкращим став Мілан Софілканич, який посів п’яту сходинку в крос-кантрі.

Роман Сенишин


, , , , , , , , , , ,