Ужгородські «Карпати» розпочали підготовку до нового сезону

Минулорічні віце-чемпіонки жіночої Суперліги з гандболу ужгородські «Карпати» після місячної відпустки розпочали підготовку до нового сезону.

У складі карпатівок знову зміни – клуб покинули кілька гандболісток, в тому числі і капітан команди Ірина Яблонська-Бобаль. Втім, уже другий сезон триває омолодження команди, молоді гравчині на рівних змагаються із лідерками турніру.

Борис ПЕТРОВСЬКИЙ, головний тренер ГК «Карпати»

Деякі дівчата заскучали за тренуванням – це помітно, вони голодні до м’яча, до гри. Є команді втрати: пішли з команди Попович, Білик — центральні захисники, шкода. Закінчила з нами співпрацю Сухецька – лівша у нас, підписала контракт з «Ювентою» з Міхаловце воротар, капітан команди Іра Яблонська. Це серйозна втрата, будемо компенсовувати, працювати, побачим на початок сезону .

Щоденно дівчата тренуються в Ужгороді, відпрацьовують тактику та індивідуально підтягують фізпідготовку. Попереду у «Карпат» виїзд на навчально-тренувальний збір.

Борис ПЕТРОВСЬКИЙ, головний тренер ГК «Карпати»

У нас не вдалося цього року з’їздити на пляжний гандбол, але збираємо команду, є багато організаційних питань, визначення, де саме буде проходити збір. Багато дівчат мають вступні іспити, зокрема вступатимуть на факультет фізвиховання УжНУ на стаціонар. Можливо, буде виклик кількох дівчат 2000 р.н. до збірної України, для відбору на Чемпіонат Європи. «Карпати» завжди налаштовуються на кожну гру, будемо битися, воювати, побачимо що буде у нас у плані підготовки і по складу, будемо боротися.

Цьогоріч ужгородки концентруватимуться тільки на виступі в українській жіночій супер-лізі. Через низку об’єктивних причин, Закарпаття залишається без єврокубків – «Карпати» не встигли заявитися у європейський Кубок виклику.

Борис ПЕТРОВСЬКИЙ, головний тренер ГК «Карпати»

Ми не встигли подати заявку, були пошуки спонсорів, бо виїзд на Єврокубки – річ дороговартісна, це фінансові витрати великі у наш складний час. Була ротація у команді, по строкам не встигли знайти ці кошти, які були б гарантією участі (там є і заявочний внесок). Це треба прораховувати, мати окремий кошторис, витрати великі. Може бути поїздка у Португалію, це відстані великі. Треба молоду команду формувати, тому було таке рішення прийняте.

Глобальні ж завдання на сезон «Карпати» поки не ставлять, але націлені тільки на перемоги, головне ж – стабільний результат та зіграність колективу. До слова, ужгородки уже протягом 7 років не опускалися нижче 2 місця у Чемпіонаті України.

Ужінформ


, , , , , , , , , , , , , , ,