Вячеслав Грозний: «Кожна людина має право на помилку»

Напередодні кубкового поєдинку проти харківського «Металіста», з клубною прес-службою по спілкувався наставник ужгородської «Говерли», Вячеслав Грозний.

Про «Металіст»:

В Харкові дуже серйозно займаються футболом. Там серйозна інфраструктура, вболівальник добре розбирається у футболі. Дуже хороша команда у «Металіста». Звичайно нам важко буде грати. «Металіст» фаворит, я це часто кажу, але я не лукавлю. Справа тут не тільки у рахунку 2:2, у першому матчі. У команди Рахаєва поставлена гра, стабільний склад, по всіх компонентах команда топ рівня. Досить важко знаходити козирі проти харків’ян, адже вони досить добре працюють з м’ячем. Швидко переходять від однієї фази гри до іншої, виконують стандарти, центральний диспетчерський трикутник чудово веде гру. Так, був би маленький шанс якби Шав’єр не приїхав, але він приїхав, на щастя «Металіста». Він, звичайно, гравець топ класу. З ним мало хто може впоратися у боротьбі один в один. Ми розуміємо звідки буде йти гострота, ми розуміємо, що «Металіст» гратиме першим номером, тому потрібно компактно грати. Ми вже двічі зіграли з «Металістом». В чемпіонаті України ми провели непоганий матч. Мали нагоди для забиття не один раз. На жаль, не реалізували свої нагоди. Так само в Кубку. Ми ближчими були до перемоги, і, об’єктивно кажучи, непогано грали. Забивши два м’ячі, ми все-одно не змогли втримати перевагу. Хоч я такого не практикую, я після останнього матчу сказав, що є великі проблеми в обороні. Це для того, щоб зачепити гравців. Щоб їм трохи ніяково було. Прізвищ я не називаю, але мене не влаштовує як команда грає на оборону. Я розумію, що потрібен час, що кожні кілька місяців змінюється основний склад, що кожну гру змінюється склад оборони. Я розумію, що у багатьох немає досвіду гри в Прем’єр-лізі. Але від цього я вимоги не змінюю.

Про арбітраж у першому Кубковому матчі проти «Металіста»:

Кожна людина має право на помилку. Ми тренери помиляємося, ви, журналісти, також помиляєтесь, коли даєте не зовсім достовірну інформацію. Наприклад, коли читаю, що Шацьких не тренується, тому не поїде у Харків. Ну добре, тоді хай напишуть, що пів-команди не тренується. Гравці помиляються у простих ситуаціях, і арбітри мають право на помилку. Моя пропозиція: щоб зменшити напругу на арбітрів, давайте хоча б від одного до трьох років дамо нашим арбітрам можливість судити в європейських країнах. Натомість, запросимо до нас, тимчасово, зарубіжних. Це обмін досвідом. І це нормально. Арбітр, звичайно, має право на помилку. Але є такі помилки, що досить серйозно впливають на гру. Арбітри помиляються і в інших матчах, але я нічого не кажу, як і інші тренери, тому, що коли бачиш стільки помилок в обороні, то навіщо шукати причину поразки у арбітрах.

Джерело