В Нижньому Селищі відбувся міжнародний турнір з петанку

12 липня в Нижньому Селищі, Хустського району, в рамках відомого в Закарпатті фестивалю “Селиська співанка” відбувся міжнародний турнір з петанку.

Міжнародний по-особливому, адже грали учасники з Австрії, Німеччини, Мексики, Коста-Ріки, Франції, Швейцарії, Греції, Англії, Ірану, Польщі, а також зі Львова, Ужгорода, Хуста, Івано-Фианківська, Копачинець і Нижнього селища.

Зустрічали петанкістів всією громадою села і подарунки переможцям підібрали особливі: хліб з місцевої пекарні, де виробляють 19 видів випічки, домашній сік, сир рікотта, бринза, сир пікантний маринований, чай фруктовий, всі інгредієнти якого зібрані в Нижньому Селищі та інші смаколики місцевого виробництва.

Після 4 кіл швейцарки 4 найкращі дуплети виходили в півфінал/фінал. В результаті 4 місце дісталося організаторам свята – Олександр Липчей та Сергій Штець.

3 місце –Іван Паламарчук, Андрій Ганусич;
2 місце – Міша Тарканій, Василь Тодавчич;
1 місце – Петро Гойс, Олександра Шевченко;

Атмосфера турніру дуже весела та гостинна, поруч вариться бограч, а музичний супровід фінальних ігор від відомих Hudaki Village Band. Тож була і смачна вечеря, і тости, і танці, і чудесний настрій.

Турнір такого дружнього формату планують зробити традиційним, тож організатори запрошують наступного року петанкістів з усієї України! Відмічайте собі дату в календарі.

Олександра Шевченко


, , , , , , , , ,