Ужгородські «Лісоруби» здолали київських «Патріотів» та боротимуться за Чемпіонство

У рамках 5 туру дивізіону «А» Української ліги з американського футболу ужгородські «Лісоруби» приймали столичних «Патріотів».

На запасному полі стадіону «Авангард» вирували по-справжньому чоловічі спортивні пристрасті: неймовірна боротьба до останнього тачдауну, жорсткі стики та видовищні камбеки – все це можна було побачити у цьому двобої. Киянам уже нема чого втрачати, а ужгородцям була потрібна лише перемога.

Павло ЛЕСІВ, граючий тренер ужгородських «Лісорубів»

Така ситуація в Чемпіонаті України – надважлива. Не буде супербола так званого, тому що 4 команди грають у дивізіоні «А» (вища чи суперліга), є ще дивізіони «В» і «С». Є суттєва перевага отих 4 команд над іншими, фактично ми між собою розігруємо золото. Зараз така ситуація склалась, у нас один програш проти «Бульдогів», всі перемоги і нічия з «Бандитами». У «Бандитів» теж усі виграші. Тому нам обов’язково сьогодні треба перемагати, і вигравати потім проти «Бандитів» — тоді станемо Чемпіонами .

Кияни традиційно серйозно налаштовуються на двобій із ужгородцями. Вивчають тактику гри противників та, відповідно, узгоджують власні дії. «Лісорубів» же вважають найсильнішими суперниками у Чемпіонаті України.  Ігор Процкіх – граючий тренер «Патріотів», 8 років грає в американський футбол, до якого перейшов із вільної боротьби. У зв’язку із анексією Криму, чоловік переїхав до Києва із Севастополя. І тепер розвиває цей чоловічий вид спорту у столиці України.

Ігор ПРОЦКІХ, граючий тренер київських «Патріотів»

Мы стараемся подготавливать определенные комбинации, как в защите, так и в нападении под каждую отдельную команду. Мы меняем игроков по позициям, меняем схемы перекрытия и прочее, в зависимости против кого играем. Традиционно это наша команда-товарищ, с которыми у нас хорошие отношения, как на поле, так и вне его. Это очень интересный соперник, поскольку это одна из сильнейших (если не самая сильная) команда в Украине, поэтому играть с ними – всегда полезно как с точки зрения опыта, так и азарта.

Найбільш ефективними, поруч із досвідченими закарпатцями, у матчі стали американські легіонери «Лісорубів» — Трой Райс та Джамар Дайлс. Хлопці грають в ужгородській команді не перший сезон та вважають цей колектив не просто спортивною спільнотою, а родиною. Виступи за «Лісорубів» називають заняттям для душі.

Джамар «Танк» ДАЙЛС, гравець ужгородських «Лісорубів»

Це дуже сильна команда, потужно грають на усіх позиціях. Я  виступаю за Ужгород, бо мені подобається родинна атмосфера у команді, тут люди мого всесвіту, чудові вболівальники. Ось тому я і обрав «Лісорубів».   

Трой РАЙС, гравець ужгородських «Лісорубів»

Я повертаюся сюди уже другий сезон поспіль, тому що багато українців з «Лісорубів» грають за мою команду в Угорщині. У нас міцний колектив, як в Україні, так і Угорщині. Вважаю українську лігу з американського футболу сильною, це стосується як «Лісорубів», так і «Бандитів», «Бульдогів», і «Патріотів». В усіх командах грають легіонери, які привозять сюди свої вміння, відбувається обмін досвідом  і ми стаємо сильнішими.

Протягом двох років усі домашні матчі «Лісорубів» мають благодійну мету. Ужгородці – постійні партнери та друзі Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу вдалося зібрати 3600 грн, частину коштів перерахували на здоров’я маленької Катрусі Лісовець.

Галина ЯРЦЕВА, координатор Руху підтримки закарпатських військових

Команда «Лісорубів» — одні із наших потужних партнерів, завдяки цій команді, кожному із гравців, нам вдається заробляти для військових. Ми страшенно вдячні хлопцям, ми б дуже хотіли, щоб цей стадіон був повний ужгородців, щоб на їхні матчі приїжджали закарпатці, щоб вони продавали білети на ці ігри. Тому що те, що вони демонструють на полі, і те, як вони відносяться до своєї батьківщини – України, це заслуговує величезної подяки для них.

Упевнену перемогу із рахунком 52:34 святкували ужгородські «Лісоруби». Тепер в останньому турі, який відбудеться у столиці 16 липня, наші хлопці поборються за Чемпіонство проти одвічних суперників – київських «Бандитів».

Ужінформ


, , , , , , , , , , , , , , , , , ,