ГК “Карпати” їдуть в Бровари

Нещодавно, в Ужгороді пройшов І тур Чемпіонату України з гандболу, але Федерація гандболу України вирішила “анулювати” усі результати туру та розпочати оновлений формат жіночої Суперліги.

З 28 жовтня по 2 листопада в місті Бровари (Київська обл.) зберуться 10 команд: «Карпати» Ужгород, «Галичанка» Львів, «Дніпрянка» Херсон, «МОШВСМ-Реал» Миколаїв, «Спартак» Київ, «Педуніверситет-Енерго» Тернопіль, «Хмельничанка» Хмельницький, «Економ-університет» Тернопіль, «ДЮСШ № 21-ЦСКА» Київ та ГК «Бровари» Бровари, які розпочнуть І-й з’їздний тур Чемпіонату України з гандболу.

 

Всі ці команди поділені на дві підгрупи, “Захід” та “Центр-Південь”. До “західної” підгрупи увійши такі команди: «Карпати» Ужгород, «Галичанка» Львів, «Педуніверситет-Енерго» Тернопіль, «Хмельничанка» Хмельницький та «Економ-університет» Тернопіль.

 

“Центр-Південь”: «Дніпрянка» Херсон, «МОШВСМ-Реал» Миколаїв, «Спартак» Київ, «ДЮСШ № 21-ЦСКА» Київ та ГК «Бровари» Бровари.

 

В Броварах ужгородські “Карпати” проведуть матчі проти таких команд:

 

28.10 – ГК “Бровари” Бровари;

29.10 – «ДЮСШ № 21-ЦСКА» Київ;

30.10 – «Спартак» Київ;

01.11 – «МОШВСМ-Реал» Миколаїв;

02.11 – «Дніпрянка» Херсон;

 

Отож, команда Валерія Войналовича матиме чудову можливість набратися ігрового досвіду у внутрішньому чемпіонаті, оскільки вже 15 листопада “Карпати” зіграють із шведським “H 65 Höörs”, в рамках 3-го рауну Кубку ЄГФ. Домашній матч-відповідь запланований на 22 листопада, с спортивному залі “Карпати-Арена”.

 

Львівська “Галичанка” стартує в Кубку Виклику, тому також 15 листопада проведе свій перший поєдинок з голандським Virto-Quintus, повідомляють в ГК “Карпати”.