Чемпіонат області: анонс 2 туру

Отже, 6-7 травня відбудуться чергові матчі у вищій лізі.

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці». Суперники вже зустрічалися в зимовій першості. Тоді матч був непростим і приблизно рівним. Такою ж слід очікувати й теперішньої зустрічі. В обох колективів є сильні сторони, завдяки яким вони можуть досягти позитивного результату. Невелику перевагу все ж мають господарі за рахунок рідних стін та підсилення в міжсезоння. Однак багато що залежатиме від реалізації.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Минай». На бужорців чекає нелегке випробування в матчі з бронзовим призером чемпіонату. Сила представника Ужгородщини загальновідома. Іршавцям важливо уважно зіграти в захисті й не «посипатися», якщо доведеться першим пропустити гол.

ФК «Ужгород» – ФК «Карпати» (Рахів). Чемпіон узяв перше очко в чемпіонаті на виїзді в матчі з принциповим суперником – виноградівцями. Зупинятися на досягнутому підопічні Івана Шанти не збираються. Рахівцям доведеться грати другим номером, покладаючись на контратаки. І все ж перевага на боці господарів. Наскільки вони зуміють її реалізувати, покаже гра.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Севлюш» (Виноградів). Віце-чемпіон приїжджає на матч із «Боржавою» в ролі фаворита. Однак господарям втрачати нічого. Якщо вони зіграють уважно й холоднокровно, то можуть розраховувати хоч би на нічию. В іншому випадку доведеться змиритися з тим, скільки заб’є «Севлюш».

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Поляна». Одна з найцікавіших пар у турі. На старті чемпіонату і хустяни, і полянці поступилися на виїзді відповідно «Середньому» й «Минаю» з мінімальною різницею. Це говорить на користь того, що в обох команд на нинішній сезон потенціал є. Вірогідно, що суперники можуть зіграти внічию. Та господарі близькі до того, щоб скористатися фактором рідних стін.

Якщо господарі спроможуться в трьох зустрічах із п’яти перемогти, то це вже буде для них непоганим результатом. Але що з такого приводу скажуть гості? Давайте дочекаємося суботи й неділі…

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , ,