Першість області: в очікуванні другого

Черговий тур відбудеться й серед команд першої ліги. У суботу й неділю зіграють відповідно представники Західної та Східної зон.

У Західній зоні ФК «Рутенія» (Сторожниця) потрібно реабілітовуватися за виїзну поразку в стартовому матчі (0:2 від «Копані»), але доведеться зустрітися з ФК «Н.Коропець». Останній порівняно легко здолав команду з Невицького (3:0). А ось ФК «Сокіл» (Кінчеш) і ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) розпочали не зовсім вдало: в першого поразка 0:2 (правда, від чемпіона «Вітязя»), а представник Мукачівщини вдома не зміг переграти новачка ліги із Заріччя (1:1). Отож боротьба за очки повинна бути подвійною. Та ж ситуація з ФК «Ракошино» й ФК «Локомотив-Чоп». Обидва суперники без очок. До того ж господарям слід реабілітовуватися за фіаско 0:7 від березнянців на старті. Відповідно з останніми ФК «Невицький замок» матиме непростий матч удома. Гості ж у разі успішної гри в Ужгородському районі можуть зміцнити свої позиції.

Матч між ФК «Бобовище» й ФК «Вітязь» (Концгазо) перенесено на 7 травня, але повинен стати центральним, адже зустрічатимуться команди, які потенційно претендують на статус кращих у першості. Слід очікувати особливо принципового матчу.

Нарешті ФК «Копаня» – ФК «Заріччя». У господарів є шанс закріпитися наверху турнірної таблиці, а дебютант повинен доводити, що в першому турі невипадково зіграв успішно в зустрічі з непоступливими новодавидківцями.

Естафету від Західної прийматиме в неділю Східна зона. ФСК «Говерла» (Ясіня) і ФК «Верховина» (Міжгір’я) стартові матчі виграли, тому перемога когось не лише стане претензією до очолювання «турнірки», а й відтіснить одного з конкурентів. Чемпіон ФК «Інтер» після виїзної нічиєї в Бичкові (2:2) прагнутиме взяти очки в матчі з ФК «Беркут» (Бедевля), який удома зазнав поразки від білоцерківців (1:2).

ФК «Діброва» (Н.Апша) й СК ім.І.Яремчука (В.Бичків), поєдинок яких вдбудеться 25 травня, – на «мілині», тому команди намагатимуться за будь що поправити своє становище в матчі між собою.

На ДЮСШ Тячів після дошкульної поразки від вишківців (0:7) очікує непросте протистояння з ФК «Терново», котрий першу гру вдома виграв від «Діброви» (3:1). Відповідно й ФК «Авангард» (Тересва) після поразки 0:4 від міжгірців важко буде брати очки вдома в грі з ФК «Вишково». І ФК «Вікторія» (Б.Церква) після виїзної перемоги на виїзді над командою Бедевлі перебуває в хорошому настрої, чого не скажеш про ФК «Карпати» (Дубове), які зазнали поразки від ясінянців (0:2).

Що ж, на старті маємо чимало цікавих матчів. Поки команди тільки набирають хід. Хто із них ще зриміше претендуватиме на статус лідера за підсумками двох турів?

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,