У Мукачеві вшанували Василя Турянчика

Славетному майстрові присвятили турнір з міні-футболу, у якому зустрілися ветерани.

Чотири команди змагалися за олімпійською системою. У півфіналі мукачівці здолали іршавців – 2:0, а берегівці в упертому суперництві поступилися гравцям із Воловця – 1:1 і за пенальті 4:5. Далі в матчі за 3 місце команда з Берегова не залишила шансів іршавцям – 4:0, а мукачівці перемогли воловецьких суперників – 2:0.

Як зазначив капітан команди «Карпати» (Мукачево) Олександр Переста, турнір відбувся на хорошому організаційному рівні, запам’ятався добрим суддівством. Приємно, що сам В.Турянчик та його рідні завітали на церемонію нагородження. Учасники отримали медалі й подяки, а Кубок переможцям вручав сам винуватець змагань. Голова ж ФФЗ Іван Дуран нагородив Василя Юрійовича за внесок у розвиток футболу Закарпаття.

Турнір також відвідали інші офіційні особи федерації, зокрема перший заступник голови Мирослав Щербей, заступник Віктор Наскалов, виконавчий директор ФФЗ Едуард Ільтьо та інші особи. Зокрема, голова комітету ветеранів Василь Козик наголосив, що в майбутньому організатори планують розширити кількість команд.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ


, , , , , , ,