Іршавці власними силами облаштовують стадіон

Ініціативність та ентузіазм змушують рухатися вперед – це доводять представники окремих мікрорайонів Іршави.

Перший яскравий приклад, нагадаємо, – офіційно відкритий торік, так званий «народний стадіон» біля РЕПу. Сьогодні він вже виглядає як спортивно-розважальний міні-комплекс із спеціально відведеними місцями для занять різними видами спорту, дитячим ігровим майданчиком та місцем для відпочинку на березі річки.

Облаштувати подібну зону для жителів вулиць Українська та ряду інших вирішили в іншому кінці міста. З ініціативи тамтешніх жителів – Василя Вовканича та Павла Густія колишню територію, що заростала чагарниками приводять в належний стан. Ще в минулому році, за сприяння міськвиконкому, тут працювала спеціальна техніка, яка вирівнювала площу, повідомляє Іршавська міськрада.

З настанням весни цього року тут продовжуються роботи. На вже розпланованій території монтують спортивні елементи. Їх у своїй кузні виготовив Павло Густі. Бруси й турніки вже зайняли своє місце. Найближчим часом тут встановлюватимуть 18-метровий рукохід. Крім того, всі необхідні матеріали – металевий профіль, зварювальне приладдя будуть передані для монтажу футбольних воріт.
Роботи тут ще досить багато, але стимулом для всіх активних громадян є діти, яким потрібне місце для здорового і активного відпочинку недалеко від дому.


, , , , , , ,