На трофі-рейді у Львові закарпатці зайняли перше місце

1–2 квітня на Жовківщині (Львівська область) відбувся перший етап з трофі-рейдів «Кубок Львова 2017» «Жовква Трофі».

Загалом випробувати свої сили виявили бажання 30  екіпажів, три з яких представляли Срібну Землю. Учасники були розподілені по залікових групах відповідно до класів транспортних засобів: TR0, TR1, TR2, TR3, ATV-UTV, TOURISM-AUTO, TOURISM-ATV. Уболівальники стали свідками справжнього спортивного свята.

Хороший рівень підготовки та майстерності продемонстрував закарпатський екіпаж Ярослав Мойсеюк/Володимир Школяр, який вдало виступив у категорії TR3 на автомобілі «Suzuki Samurai». Наші земляки показали бійцівський характер і гідно подолали перешкоди, що були на заваді під час проходження дистанції. Не зупинила закарпатців і поломка авто, з якою вони вправно впоралися. За підсумками перегонів Ярослав та Володимир зуміли випередити всіх своїх переслідувачів і продемонструвати найкращий час, що згодом втілилося в цілком закономірну перемогу. Варто також відзначити, що нашим хлопцям вдалося зібрати найбільше «точок».

«Дуже задоволений організацією змагань, які пройшли на досить високому рівні. Також сподобалася траса, котра складалася з цікавих маршрутів. Шкода, звичайно, що не всі змогли дійти до фінішу, проте запекла боротьба тривала до самого завершення перегонів. Я радий, що нам вдалося перемогти, адже конкуренти були сильні. Ми, звичайно, хотіли тріумфувати, але, чесно кажучи, до кінця не вірили в це», – розповідає Ярослав Мойсеюк.

Наступного разу успішний закарпатський екіпаж Мойсеюк/Школяр побачимо в дії вже через місяць на «Карпати Трофі», який, до речі, проходитиме на Закарпатті, а саме у Сваляві. Бажаємо їм і на цих змаганнях здобути тільки найвищі місця.

 Олег Микита, «Карпатський об’єктив»


, , , , , , , ,