В Ужгороді відкрили новий майданчик зі штучним покриттям

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв та директор ЗОШ №19 Світлана Ващук урочисто перерізали стрічку на відкритті майданчика зі штучним покриттям біля цього навчального закладу.

Встановити тут майданчик планували давно, ще років 5-6 тому, навіть місце підготували, однак справи зрушили з місця лише торік. За сприяння депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва з обласного бюджету профінансували штучне покриття поля, субвенція склала 440 тисяч гривень, депутати Ужгородської міської ради зі свого боку проголосували за виділення коштів із міського бюджету, близько 270 тисяч гривень, на підготовчі роботи. Так спільними зусиллями вдалося реалізувати проект.

«Сьогодні ми офіційно відкриваємо майданчик зі штучним покриттям, міні-футбольне поле біля ЗОШ №19. Тут матимуть можливість займатися спортом, і не тільки футболом, учні школи та діти, що проживають у цьому мікрорайоні. Переконаний, що такі майданчики повинні бути в кожній школі і десь через один, через два двори у нашому місті, тоді діти ростимуть здорові. Дякую всім, хто долучився, щоб ми могли відкрити це футбольне поле», – сказав, зокрема, міський голова Богдан Андріїв.

На відкриття майданчика прийшли учні школи разом із батьками, депутати Ужгородської міської ради, педагоги. Того ж дня провели дитячий турнір «Ужгородська сакура-2017», позмагалися і команди депутатів Ужгородської міської ради та вчителів школи. Ужгородські депутати здобули переконливу перемогу над педагогами – виграли з рахунком 4:1.

До речі, минулого року команда Ужгородської ЗОШ №19 стала найсильнішою шкільною командою України, отримавши перемогу у Всеукраїнському турнірі з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».


, , , , , , , , , , ,