Міжнародний чемпіонат з карате JKS у м. Ізмаїл

Цими вихідними у м. Ізмаїл (що на Одещині) пройшов Міжнародний чемпіонат з карате JKS, в якому взяла участь мукачівська команда з каратеСКК «Сінай» на чолі з тренером вищої категорії ,майстром спорту України з карате – Романом Маслиган.

У цих змаганнях брали участь представники з Румунії, Молдови, Болгарії та України. Зокрема, спортсмени змагались у вікових групах в розділах куміте та ката. В рамках турніру була організована командна зустріч між представниками Молдови та України, у розділі командного куміте.

У складі збірної України у цю групу були включені і два мукачівця, а саме Гонак Максим та Кепинач Іван. З рахунком 2-1 виграли Українці. В особистих змаганнях відзначився Маслиган Миколай 1 місце в куміте та 3 місце в ката в категорії 8-9 років.

Серед дівчат 10-11 років переможницею стала Гонак Ольга, яка у фіналі перемогла спортсменку із Румунії.

В категорії 12-13 років переможцем в куміте став Кепинач Іван, а серед дівчат призерка Чемпіонату Європи та України – Фабрицій Софія.

У категорії 14-15 років в куміте друге місце зайняв Буштин Денисотримавши срібну нагороду.

У категорії 16-17 років Єгоров Сергій переміг всіх своїх супротивників в куміте та ката. Дзямко Андрій зайняв перше місце в категорії куміте 18+.

В командному куміте (в категорії 8-9 років) відзначилась і наша стінка. Так Плітченко Іван та Маслиган Миколай перемогли спортсменів з Одеської області і посівли перше місце. Загалом наші каратисти вибороли 20 нагород з яких 11 золотих.

Наразі спортсмени продовжують підготовку до відкритого чемпіонату області з шотокан карате-до, що відбудеться у кінці квітня у місті над латорицею.


, , , , , , , ,