Ужгородське “Динамо” за крок до золотих нагород чемпіонату Угорщини

Мова про команду “Динамо” Ужгород (тренер Ісрафіл Васильків), котра вже здобула дві перемоги з двох та впевнено посідає друге місце в турнірній таблиці (18 оч.) відкритого чемпіонату Угорщини з водного поло. 
У суботу, 18 березня, в угорському місті Сегед відбувся IV тур відкритого чемпіонату Угорщини з водного поло серед юнаків 2002 р.н. та молодших.

Команда “Динамо” Ужгород (тренер Васильків Ісрафіл Ернерович) здобула дві перемоги з двох та впевнено посідає друге місце в турнірній таблиці (18 оч.), наразі вони поступаються лише команді з Румунії VPS Crisul Oradea (24 оч.). Наш гравець Пишка Кирил серед найкращих бомбардирів 4-го туру – 8 голів (загалом 25 голів за турнір). Відкритий чемпіонат Угорщини з водного поло серед юнаків розпочався 12.11.2016 року. Команда “Динамо” Ужгород 2002 р.н. – чинний чемпіон України. Загалом у змаганнях беруть участь 10 команд, які поділені на дві групи. Серед учасників є представники Румунії, Словаччини та Сербії, повідомляє сайт Ужгородської міської ради.

Наступний, 5-й тур відкритого чемпіонату Угорщини 2002 р.н. та мол., відбудеться 5 травня 2017 р.


, , , , , , , , ,