В Ужгороді презентували книгу про закарпатський гандбол і розповіли про наміри будівництва музею спорту

Цього тижня в спорткомплексі «Юність» презентували книгу «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу». Її автор – відомий закарпатський спортивний журналіст Василь Гаджега. У своїй роботі він згадав все: від зароження гандболу на Закарпатті до сучасних звитяг ужгородських «Карпат».

За словами В. Гаджеги, закарпатський спорт все своє життя засновувався на трьох «китах»: футболі, хокеї та гандболі. Але саме останній вид сьогодні приносить славу Закарпаттю.

«Саме гандбол сьогодні чи не найбільше заслуговує, аби про нього написали книгу. Про футбол багато написано, а ось про гандбол – ні. Тому цим і зайнявся», – зізнався автор видання. За його словами, робота «Закарпатський гандбол: від витоків і до Олімпу» – це книга про тих, творив історію успіхів гандболу. Мова йде про спортсменів, тренерів, меценатів.

«Там згадано 1 тисячу прізвищ, які любили гандбол, – повідомив В. Гаджега. – І доклали максимум зусиль, аби цей вид спорту був провідним». Як зазначив заступник голови закарпатської федерації гандболу Юрій Бухлак, ця книга є «фантастичною роботою». «Дуже добре, що є люди, які віддають свій час на таку справу, – зазначив він. – Тепер буде можливість показати свою історію, приклади для своїх дітей».

Між іншим, на презентації автор книги озвучив інформацію, що найближчим часом в області почнуть зводити музей закарпатського спорту. Де, звісно, гандбол займе особливе місце, повідомляють в ГК “Карпати”.


', __( ', ', 'colormag' ), '' ); if ( $tags_list ) echo $tags_list; ?>