Ужгородська Федерація Бойового Самбо набирає обертів

На сьогодні, коли шкільна програма фізичної культури дітей, залишає бажати кращого, альтернативним підходом до здоров’я дітей залишаються спортивні гуртки.

Та на жаль, всі батьки знають: спорт – це недешево. Проте, в Ужгороді є приємне виключення з цього сумного правила. Так, на базі спортивного клубу «Спорт-Лідер» постійно проводяться заняття з дітьми. При цьому, тут мають змогу займатися і діти із неповних та незабезпечених сімей.

В клубі проводились спаринги з бойового самбо. Тренування проводив президент Ужгородської Федерації Бойового Самбо Молнар Євген.

Журналістам вдалося поспілкуватися з керівником УФБС.

«Ужгородська Федерація Бойового Самбо – молода організація, яка набирає популярності серед молоді, – каже Євген Молнар. – Я вже декілька років займаюсь розвитком і популяризацією цього виду спорту в нашому місті. Намагаюсь якомога частіше особисто проводити тренування, тим самім передаючи свій багаторічний досвід в єдиноборствах молодому поколінню.»

Варто додати, що Президент Федерації не лише морально підтримує спортивну молодь. Взагалі існування такого чудового спортивного закладу – цілком його заслуга. Адже колись закинута котельна перетворилась на сучасний спортзал виключно за особисті кошти Євгена Молнара. Окрім ремонту, зал було повністю устатковано необхідним спортивним обладнанням.

На зустрічі із молодими спортсменами, не забуває Євген і про фінансову підтримку та подарунки. Так, проводячи чергові спаринги 22 березня, Президент Федерації вручив спортінвентар тренерам клубу для тренувань.

Хотілося би побажати Федерації подальшого розвитку та росту популярності серед ужгородської молоді. А також – побільше призових місць вихованцям Федерації.

ungvar.info


, , , , , , , ,