У Мукачеві пам’ятним турніром ім. Володимира Гвоздьо відкриють сезон петанку

Мукачево традиційно відкриває сезон петанку турніром пам’яті одного з засновників Мукачівського петанк- клубу – Володимира Гвоздьо.
Про це Голосу Карпат розповів президент Мукачівського петанк-клубу Юрій Кравчук.

Традиційний відкритий турнір відбудеться вже на наступних вихідних, у суботу, 25 березня. Гратимуть так звані тет-а-тет-и.

“Володимир Гвоздьо – це людина, яка дуже багато встигла зробити для Мукачева за своє життя. Тому вшанування його імені турніром – це найменше, чим громада міста може йому віддячити. Стосовно формату турніру – швидше за все, це будуть індивідуальні змагання тет-а-тет. Зазвичай на наші змагання приїжджають 20-30 професійних гравців. Хочу звернути увагу новачків – не треба боятися того, що ви завідомо програєте – атмосфера турніру надзвичайно дружня, і досвідчені гравці з радістю діляться досвідом з тими, хто перший раз взяв кулю в руку. Результатами мало хто переймається – головне, це відчуття приєднання до європейських традицій. Тому якщо ви прийдете 25 березня на турнір у парк Перемоги і вирішите спробувати – за кілька хвилин ви зрозумієте правила і запам’ятаєте це на все життя”, – розповів Юрій Кравчук.


, , , , , , , ,