У Виноградові відбулась відкрита першість ДЮСШ з баскетболу

Відкриту першість Виноградівської ДЮСШ з баскетболу було проведено серед юнаків та дівчат, у трьох вікових групах 2000-2002; 2003-2004;2005-2006, приурочену до Міжнародного дня жінок.

Також у цих змаганнях прийняли участь спортсмени Тячівського району. Завданням цих змагань було: популяризація та подальший розвиток баскетболу в Виноградівському районі та області, пропаганда здорового способу життя, розширення дружніх зв’язків між районами, виявлення кращих спортсменів для участі в чемпіонатах та першостях області.

Всього змагання зібрали 12 команд. Змагання пройшли в дружній спортивній боротьбі. Емоції переповнювали учасників. Були і феєричні проходи і кидки з різних позицій і справжні віртуозні комбінації. Всі учасники показали хорошу технічну і тактичну підготовку. За підсумками турнірної таблиці більшу кількість перемог отримали вихованці Виноградівської ДЮСШ.

Переможці та призери були нагороджені, командними грамотами відповідних ступенів. Також за розвиток баскетболу як олімпійського виду спорту у Тячівському районі, тренер Кость Федір Федорович був нагороджений олімпійською атрибутикою та літературою від Виноградівського районного представництва НОК України.

Вітаємо усіх учнів відділення баскетболу що взяли участь в цих змаганнях! Це ваша перемога ! Так тримати! Попереду ще багато стартів з перемогами і розчаруваннями, але ми бажаємо вам тільки перемог.

vynohradiv.info


, , , , , , , , ,