Закарпатці взяли участь у змаганнях “Ніршегська осінь” в Угорщині

В неділю мукачівські орієнтувальники відстоювали честь клубу, міста та краю у захоплюючих змаганнях під назвою «Ніршегська осінь», що проходили на околицях Ньїредьгази за участі угорських та румунських спортсменів.

Траси було прокладено на колишньому військовому полігоні: відкритій, з високою травою і незначними ділянками лісу, горбистій місцевості з цікавим мікрорельєфом та великою кількістю різного розміру фортифікаційних споруд, окопів і траншей. Хоча для багатьох закарпатців подібна місцевість була незвичною, молодь СК «Товариш» довела свою наполегливість і волю до перемоги. Мукачівці гідно здолали дистанції, завоювавши чимало нагород.

В змаганнях 16-літніх у комплексному заліку чемпіоном став десятикласник ЗОШ No1 Артур Сватко, срібним призером Патрік Молнар з Ньїредьгази, бронзовим – Владислав Французов із ЗОШ No11.

Серед дівчат не старших 12-років перемогу за сумою результатів на двох дистанціях здобула Ніна Цепурдей з мукачівської гімназії, другий результат показала Дарина Лозицька із ЗОШ No4, третій – угорка Еніко Яслеї.

З третім часом на спринтерській дистанції в цій віковій категорії фінішувала 10-річна Катерина Цепурдей, а її молодший брат Владислав показав другий результат у спринті серед хлопчиків.

В категорії спортсменів не молодших 35 років, на другий та четвертий позиціях з спринтерської траси фінішували мукачівці Андрій Лозицький та Володимир Сватко (переміг тут ньїредьгазець Золтан Барта), Віталій Райчинець був шостим на середній дистанції. В змаганнях жінок у Світлани Лозицької та Людмили Сташко відповідно четверте та п’яте місця. Ігор Французов одержав бронзову нагороду за успіх в змаганнях серед чоловіків не молодших 45-ти. Випередити його зуміли лише угорець Ференцшки та румун Оттіло Гал.

4 (1) 5 (1) 8 (1) 10 (1) 12-41 3 (1) 2 (2) 1 (3)

Олександр Цепурдей