Анастасія Сірмай: “Неймовірно щаслива, що граю в цій команді”

Захисник срібного призера Зимового чемпіонату та чемпіона Вищої ліги України Анастасія Сірмай поспілкувалася з клубною прес-службою.

Ужгородська футболістка Анастасія Сірмай, яка виступає за харківський “Житлобуд-2”, відповіла на декілька запитань клубної прес-служби. У бліц інтерв’ю було три таких питання:

1. Звідки ви прийшли в команду?
2. Як ви себе почуваєте в команді?
3. Що ви думаєте про минулий Зимовий чемпіонат?

“В команді почуваю себе дуже комфортно і затишно, всі дуже привітні, щирі і дружелюбні. Особливо ставлення тренерського штабу дуже тепле, і це радує. Ще хочу виразити велику вдячність Жанні Юріївні, за її підтримку, за те що вона завжди при будь-яких обставинах нам допомагає.

Взагалі я грала за своє місто Ужгород, якось з цією командою поїхали до міста Моршин на товариську гру, і там побачив мене тренер команди “Моршин”. Запропонував пограти з його командою в Першій Лізі, я з радістю погодилась, бо дуже хотіла грати в футбол.

Вибороли ми з ними перше місце в Першій Лізі. На зимовому чемпіонаті грала за маріупольську “Іллічівку”, і саме після того чемпіонату, мене запросили в Харків, в якому я вже протягом 3 років. І ні краплі не шкодую, а неймовірно щаслива, що граю в цій команді.

Про зимовий чемпіонат думаю, що він пройшов дуже добре, кожна гра була якась нова і цікава, бо всі команди готувались до неї.. не було байдужих. Всі старались.

Сама організація Зимового Чемпіонату була хороша, жили ми в чудовому готелі, на рахунок харчування, воно було відмінне. Стан поля був дуже хорошим, шкода що далекувато, але і це не було проблемою, так як нас відвозив і забирав після ігор автобус.

Хочу виразити неймовірну вдячність Зінченко Наталії, за те, що повірила в мене, за те, що робить вагомий внесок для вдосконалення і розвитку нашої команди.

Також в цій команді є дуже досвідчений гравець Ходирєва Олена. Саме вона допомагає і вчить нас захисників, як правильно оборонятись. Щиро вдячна їй за те, що вірить в мене.”

Лобда


, , , , , , ,