В Ужгороді меморіальним турніром з шахів вшанували Степана Ткаченка

У 2008-му керівники шахової федерації вирішили вшанувати патріарха закарпатських шахів Степана Ткаченка і провести на його честь меморіальний турнір. Цьогоріч меморіал став уже десятим.
Змагання відбулися 5 березня в затишному приміщенні однієї з ужгородських їдалень, за участі 56 спортсменів. Кваліфікаційний склад виявився досить потужним: міжнародний майстер, майстер ФІДЕ та 23 кмс. Дистанцію у вісім турів швейцарської системи найвпевненіше подолав мукачівець Василь Гуйван, в активі якого 7 очок.

Друге місце з 6,5 очка посів Юрій Ісак з Ужгорода. А от на третьому дещо несподівано опинився юний вихованець Мукачівської ДЮШаК Валадіс Пеппас. Це перший успіх юнака у дорослих турнірах. Цілком можливо, що вже у найближчі роки він стрімко увірветься в когорту провідних шахістів Закарпаття.

На турнірі було багато інших спонсорських призів. Трійку найсильніших ветеранів склали екс-чемпіони області Володимир Рижонков, Аркадій Ворович та Степан Стерчо. В інших номінаціях призи дісталися Михайлу Бедю («Інваспорт»), Ніколетті Панченко (жінки), Ярославу Щербаку (школярі) та найстаршому учаснику турніру, 83-річному мукачівцю Тіберію Прібеку.

Аркадій Ворович


, , , , , , , , , ,