В Ужгороді відбудеться етап Чемпіонату України з флорболу

Третій тур Чемпіонату України з флорболу серед чоловіків приймає Ужгород. Команди першої ліги західної конференції два дні у СК «Зінедін» боротимуться за залікові бали до турнірної таблиці.

До Ужгорода приїдуть збірні зі Львова – ФЛК «Лембер», Івано-Франківська, Рівного – ФЛК «Хоуп» та Луцька – ХФЛК «Айсберг», які зіграють із місцевим клубом «Альфа». Вхід на ігри вільний.

Це буде відбуватися 11-12 березня, у цю суботу і неділю, у СК «Зінедін». У суботу ігри будуть розпочинатися із 9 години ранку і триватимуть до 8 години вечора. У неділю починаємо із 8 години ранку і так само до 20 години вечора. Хлопці будуть грати так само наша команда, приїдуть хороші клуби зі Львова, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ. Так сказати, кращі з тих, хто можуть бути у першій лізі. Запрошуємо усіх, небайдужих, хто хоче просто прийти і підтримати наших хлопців, підбадьорити, покричати назву нашого клубу, це буде підтримка для наших хлопців. А може там походу хтось і захоче спробувати флорбол. Наша команда буде грати в суботу о 9 годині ранку та о 14 годині. А в неділю починаємо о 8-ій годині, але ви можете точно прийти о 18. Будемо грати у неділю, отже, запрошуємо усіх небайдужих, – розповідає Олександр Оонищук, тренер флорбольної команди «Альфа».

Ужінформ


, , , , , , , , , , ,