Ребров: «Ця перемога над «Говерлою» не менш важлива, ніж успіх у минулому матчі з «Шахтарем»

Наставник київського «Динамо» на прес-конференції коротко прокоментував гру з «Говерлою» (4:0) та відповів на питання журналістів:

– Вважаю, ми перемогли заслужено, і ця перемога над «Говерлою» не менш важлива, ніж успіх у минулому матчі з «Шахтарем».

– Чи Не було у вас бажання поберегти когось з гравців основного складу перед поєдинком Ліги Європи проти «Ольборга»?

– Що значить, поберегти? Думаю, в будь-якій команді є здорова конкуренція, і ми – не виняток. Ті футболісти, які виходять на поле, доводять своєю грою право бути в основному складі.

– Мігель, який сьогодні грав на позиції лівого захисника, провів на цьому ж місці і матч за збірну. Можете оцінити його гру?

– Я вдячний Мігелю, за те, що він зіграв на цій позиції. Звичайно, це не його амплуа, але він там грав кілька разів. Сьогодні на цьому місці потрібен був креативний гравець, адже було ясно, що «Говерла» буде дуже дисципліновано і великими силами оборонятися. Я думаю, Мігель впорався зі своїм завданням як в атаці, так і в обороні.

– Здалося, під час атакуючих дій, через Мігеля партнери грали навіть більше, ніж через Віду. Це з-за звички, що через нього будуються більшість атак, коли португалець грає в центрі поля?

– Та ні, по-моєму, через Віду теж багато грали, особливо в другому таймі. Просто у Мігеля робоча ліва нога, яка потрібна на лівому фланзі, а у Віди – права. Дійсно, в цій грі було важливо, щоб гравці добре розуміли один одного по позиціях, як це роблять, наприклад, Ленс з Мігелем. Те ж саме і на правому фланзі.

– Прокоментуйте ситуацію з Ленсом, коли він штовхнув суперника.

– Я не знаю, чому в першому таймі суддя не помічав ті удари по ногах, які отримував Джермейн. Я подивився на його ногу – вона повністю сдерта, весь голеностоп! Його весь час б’ють, і він відповів. Я не бачив, на що конкретно, але судді варто було хоча б попередити футболіста «Говерли», а не залишати моменти без уваги. Добре, що Ленс отримав лише жовту. Але іноді, коли тебе всю гру б’ють, ти можеш відповісти, це природно.

Джерело