До Дня Миколая в Ужгороді відбудеться благодійний марафон «Пробіжи – допоможи!»

У неділю, 18 грудня, в Ужгороді відбудеться благодійний забіг «Пробіжи –допоможи!». Захід проводиться з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, розвитку масового спорту, а також збору коштів для підтримання проектів ГО «Щасливі діти», що стосуються допомоги вихованцям дитячих будинків та дітям із малозабезпечених родин.

“Участь у змаганні може взяти будь-хто, незалежно від віку та статі. Тому ми чекаємо всіх охочих біля пам’ятника Миколайчику, що на площі Театральній в Ужгороді”, – зазначив один з організаторів, представник “Uzhhorod running club” Микола Машіка.

За словами Миколи, наразі в Ужгороді уже сформована ціла спільнота, представники якої полюбляють біг та здоровий спосіб життя. Аби долучитися до спільноти, не обов’язково бути спортсменом. Головне — любити біг. А ще — інколи хотіти робити добрі справи. “Ми вирішили, що просто пробігтися, тим паче у такий день, замало. А тому вирішили долучитися до представників ГО “Щасливі діти” і через них допомогти діткам із інтернатних закладів, а також допомогти в реалізації інших проектів”, — сказав Микола Машіка.

Участь у змаганнях передбачає внесення благодійної допомоги. Розмір внеску визначає сам учасник. У випадку якщо сума благодійного внеску буде більшою за 50 гривень учасник забігу отримає в подарунок святкову новорічну шапку Миколая, магнітик із емблемою забігу.

“Ми бігтимемо небагато, 2 кілометри набережною. Але цього достатньо, аби привернути увагу суспільства”, — пояснив Микола Машіка.

Більш детально про захід можна дізнатися у соцмережі фейсбук:

https://www.facebook.com/groups/1567278996827136/

https://www.facebook.com/uRunClub/

або за телефоном 050-965- 70-18 (Микола)

Деталі маршруту за посиланням:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zcsfskdkrhoadtzt

nbr4


, , , , , , , , ,