Мукачівські спортсмени вибороли 25 кубків на Чемпіонаті України з хортингу

На цих вихідних стартував Відкритий кубок Львівської області з Хортингу, який розпочався 10 грудня.

Як розповів головний тренер Ігор Капура, на змагання прибуло 15 спортсменів з Мукачева, які один за одним підіймалися на п’єдестал пошани. Так, на рахунку мукачівців 8 золотих медалей, 10 срібних та 3 бронзові.

Чемпіонами стали: Сабов Шандор в розділі “Нокдаун” (Мукачівський р-н., с.Серне), Шелельо Михайло в розділі “Форма”(м.Мукачево), Машіка Олександр в розділі “Нокдаун” (м. Мукачево), Бенкев Кіра в розділі “Нокдаун” (м.Берегово), Носа Дмитро в розділі “Форма” (м.Мукачево), Липей Юрій в розділі “Нокдаун” (м.Берегово), Дідо Іван в розділі “Нокдаун” (Мукачівський р-н, с.Серне) та Мишанич Владислав в розділі “Нокдаун” (м.Мукачево).

“Срібло” на рахунку:Камінський Анатолій дві срібні медалі в розділах “Нокдаун” та “Форма” (м. Мукачево), Пивоварчук Анджеліка в розділі “Форма”(м.Мукачево), Нестеренко Нікіта в розділі “Форма” (м.Мукачево), Машіка Олександр в розділі “Форма” (м.Мукачево), Сірак Вікторія в розділі “Форма” (м.Берегово), Шелельо Михайло в розділі “Нокдаун” (м.Мукачево), Довганич Владислав в розділі “Нокдаун” (м.Мукачево), Айропетян Ніколетта в розділі “Нокдаун” (м.Берегово), Попович Артур в розділі “Нокдаун”, – повідомляє Мukachevo.net.

Бронзові нагороди отримали: Носа Дмитро в розділі “Нокдаун” (м. Мукачево), Попович Артур в розділі “Форма” (м.Мукачево) та Нестеренко Нікіта в розділі “Нокдаун” (м.Мукачево).

Кубок отримав головний суддя розділу “Форма” Майстер Спорту України Шютєв Андрій.

А також судді змагань Майстер Спорту України Бабіля Крістіна та Чемпіон Світу Дзямка Максим  Голова Федерації Капура Ігор Петрович, був нагороджений кубком за Перше командне місце.

 


, , , , , , , , ,