Каратисти з Мукачева гідно виступили на Першості світу з кіокушинкай карате

Цими вихідними, 3-4 грудня , в спортивному палаці Культури і Спорту, Болгарія (Варна) пройшла 5-та Відкрита Першість світу з кіокушинкай карате серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок з куміте.

Участь у змаганнях  прийняли 666 спортсменів з 33 країн світу.

Збірна України була представлена 4 організаціями, які входять до складу в KWU (Kyokushin World Union – Всесвітнє Об’єднання Кіокушин) – Kiokushin-Kan, Shinkiokushin , IFK , KWF.

Турнір для бійців вийшов непростим, рівень боїв, в порівнянні з попередньою першістю світу KWU, значно виріс. Кожна медаль турніру по-справжньому завойована! Кожен спортсмен показав свою майстерність і справжній дух  кіокушина.

Мукачівський Клуб Кіокушин-кан карате-до «Яструб» (тренер – Матьковскі Сергій, 1-дан) до складу збірної нашої країни делегував 5 спортсменів.

Бронзову Нагороду  турніру виборов Русин Юрій. Хочеться відмітити високий рівень спортсмена який гідно пройшов , 1- поєдинок проти спортсмена з Турції,  а  наступний –отримав перемогу над спортсменом з Японії- лідерів змагань.  Увійшов до полуфіналу і нажаль  поступився спортсмену з Росії.

Ватага Даніїл показав хороший результат ,як для такого рівня змагань ,і увійшов у 5 сильнійших бійців цієї категорії юніорів. Пройшов 2 кола (Польша ,Африка)змагань і нажаль за вихід у півфінал поступився спортсмену з Росії, – повідомляє Мukachevo.net

Євтушенко Максим одразу ж потрапив на спортсмена з Японії. Достойно вів свій поєдинок. Максим показав свій дух і характер ,показав свою волю до перемоги…

Боклах Віктор прийняв участь на такому рівні змагань вперше! Пройшов перше коло змагань (Литва), але поступився спортсмену з Росії ,який вже не одноразово ставав призером чемпіонатів такого рівня. Хочеться відмітити його хороший результат і прагнення бути чемпіоном! Думаю, ви ще не одноразово почуєте прізвище цього спортсмена на Всесвітній Арені.

Дяків Сергій, нажаль у першому колі змагань поступився спортсмену з Росії.


, , , , , , , , , , , ,