В “Падіюні” змагались юні дзюдоїсти

12 листопада в спортивному залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “Падіюн” проходила відкрита першість ДЮСШ №1 з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-04, 2005-06, 2007-08 рр.н.

У турнірі прийняло участь 116 учасників. За результатами змагань визначились переможці та призери у різних вікових групах та вагових категоріях:

Юнаки
2003-2004 р.н.
34 кг
1.Поляк Юрій, Ужгород
2.Пашинський Роман, Ужгород
3.Мись Вадим, Воловець

38 кг
1.Малаховський Кирило, Ужгород
2.Малеш Ярослав, Ужгород
3.Гроскопф Олександр, Федикович Ілля; Ужгород

42 кг
1.Щербатюк Данило, Ужгород
2.Кульомза Кирило, Ужгород
3.Шеремет Микола та Софілканич Крістіан, Ужгород

46 кг
1.Опякін Микола, Ужгород
2.Бринзанський Станіслав, Ужгород
3.Ластівка Віталій, Іршава; Гук Євген, Воловець

50 кг
1.Чолос Олександр, Ужгород
2.Ешек Валентин, Іршава
3.Какабадзе Іван, Ужгород

60 кг
1.Лошак Юрий, Ужгород
2.Циник Олег, Ужгород

2005-2006 р.н.
28 кг
1.Штефаняк Артем, Ужгород
2.Ястринський Олександр, Ужгород
3.Калинич Дмитро та Приходько В’ячеслав, Ужгород

32 кг
1.Станко Віктор, Іршава
2.Павлище Юрій, Іршава
3.Камінський Андрій та Костич Артем, Ужгород

36 кг
1.Богаш Віталій, Ужгород
2.Богаш Андрій, Ужгород
3.Смильгін Данило та Томчані Олексій, Ужгород

40 кг
1.Бровді Олександр, Іршава
2.Паламарчук Ілля, Ужгород
3.Зомбор Андрій та Бецинич Влад, Ужгород

45 кг
1.Шевчук Тарас, Ужгород
2.Капустей Володимир, Ужгород
3.Борискін Володимир та Субота Іван, Ужгород

+45 кг
1.Григоровський Іван, Ужгород
2.Бігарь Олександр, Ужгород
3.Газа Матвій, Ужгород

2007-2008 р.н.
24 кг
1.Лендєл Олександр, Іршава
2.Кравчак Денис, Ужгород
3.Романець Михайло, Воловець

28 кг
1.Керечанин Юрій, Іршава
2.Мартин Станіслав, Іршава
3.Поменчук Святослав, Іршава; Немець Артур, Ужгород

32 кг
1.Пічкарь Олександр, Ужгород
2.Павлище Станіслав, Іршава
3.Варцаба Максим та Жидін Влад, Іршава

36 кг
1.Штимак Максим, Ужгород
2.Безушка Назар, Ужгород
3.Пайда Антон та Славець Іван, Ужгород

40 кг
1.Яворчак Степан, Воловець
2.Брунсик Віталій, Воловець
3.Калинич Максим, Ужгород

45 кг
1.Попович Назар, Іршава
2.Феделеш Данило, Ужгород
3.Копинець Роман, Іршава

Дівчата
2004-2006 р.н.
30 кг
1.Штефаняк Юлія, Ужгород
2.Кравець Каріна, Воловець
3.Кравець Мирослава, Воловець

2007-2009 р.н. (група початкової підготовки)
20 кг
1.Каминський Данило, Ужгород
2.Андрейчик Дмитро, Ужгород
3.Юсько Данило та Градела Андре, Ужгород

22 кг
1.Міщенко Назар, Ужгород
2.Шаполов Олександр, Ужгород
3.Карпов Владлен та Штимак Олександр, Ужгород

24 кг
1.Касич Серафим, Ужгород
2.Тритинник Максим, Ужгород
3.Прилепін Максим та Червоноокий Всеволод, Ужгород

26 кг
1.Підсолина Дар’я, Ужгород
2.Чиківдя Артур, Ужгород
3.Пічкар Ділан та Оводов Євген, Ужгород

28 кг
1.Падяк Влад, Ужгород
2.Кричфалушій Андрей, Ужгород
3.Паткановці Михайло, Ужгород

30 кг
1.Адамчук Іван, Ужгород
2.Субота Роберт, Ужгород
3.Настич Євген, Ужгород

32 кг
1.Белоус Артем, Ужгород
2.Штефко Олександр, Ужгород
3.Штефко Олексій, Ужгород

35 кг
1.Булина Назар, Ужгород
2.Федишин Данило, Ужгород
3.Кугришев Максим, Ужгород

40 кг
1.Штимак Марія, Ужгород
2.Гришко Артур, Ужгород

+45
1.Бицанич Данило, Ужгород
2.Бігар Іван, Ужгород

Кількість призерів в загальнокомандному заліку:
1. ДЮСШ №1 м. Ужгород 78 (23, 23, 32)
2. СК «Атлант» м. Іршава 14 (5, 3, 6)
3. СК “Воловець” 7 (1, 3, 3)

Петро Милян


, , , , , , , , , , , ,