У Дубовому відбувся Міжнародний турнір з настільного тенісу пам’яті Д. Подольського

У суботу, 5 листопада, у спортзалі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов традиційний Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок пам’яті Д. Подольського».


За першість в індивідуальних поєдинках боролись 22 спортсменів з Тячева, Дубового, Буштина, Солотвина, Бедевлі та Рахова. Серед них – медики, учителі, державні службовці та громадські активісти.

У безкомпромісній боротьбі тенісисти показали високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’яч та прораховувати удари. Зокрема, показавши видовищну та професійну гру, впевнену перемогу у категорії від 30 до 49 років здобув Олександр Шелемба, друге місце – Василь Йовдій, а третю сходинку посів – Василь Крегул.

У категорії від 50 до 59 років місця розподілились наступним чином – перше місце – Данієла Модирко, відповідно друге та третє посіли – Іван Максимчук та Ігор Савчук.

Не менш захоплюючою була гра і найстарших учасників турніру у категорії – від 60 років і старше. За результатами турніру, першість серед них здобув Василь Арович, друге місце виборов Микола Дергунов, а третє – Василь Йовдій.

Наприкінці спортивного свята відбулося нагородження переможців. Кращі гравці отримали кубки, медалі та грамоти, – повідомляє Tyachiv.com.ua

 


, , , , , , , , , , ,