Гандболістки “Карпат” розпочали чемпіонат з перемоги!

Перша гра – перша перемога! Триразові чемпіонки вирішили не змінювати своїх традицій та стартували в новому сезоні Суперліги з перемоги.В четвер ввечері на «Карпати Арені» нарешті розпочався перший матч зїзного туру жіночої Суперліги з гандболу.

Першим екзаменатором триразових чемпіонок стала херсонська «Дніпрянка». Матч розпочався нервово для обох команд.

Першими відзначитися мали нагоду саме херсонки – вони заробили 7-миметровий, проте Наталія Гайович відбила гандбольний пенальті. А ось в наступній атаці чемпіонки реалізували свій шанс – першою в новому сезоні забила юна Надія Воронова. В захисті закарпатки  часто фолили, даючи херсонкам можливість бити з 7-ми метрових. Щоправда, не всі вони їх реалізовували. Варто відзначити, що саме пенальті були ледь не основними моментами команд  –  цікавих та гольових комбінацій в обох команд було обмаль. Так, на 10-тій хвилині рахунок був всього 3:2 на користь чемпіонів. Першими налагодили саме комбінаційну гру херсонки – вони не тільки наздігнали ужгородок, а й вишли вперед.

Такий перебіг подій змусив Валерія Войналовича взяти  тайм-аут. І вчасно – після нього ужгородки заграли чіткіше: влучні паси, влучні удари і перевага знову наша. А ще запрацювали фланги, де традиційно сильна Іванна Мигович, та довгі передачі завдяки яким ужгородкам вдавалося втікати в швидкісні контратаки. Що приємно, на майданчик вийшла капітан команди Вікторія Цибуленко, яка півроку не грала через травму. І не просто вийшла, а й відзначилася влучним ударом. Перший тайм закінчився з рахунком 12:7 на користь чемпіонів. Другий тайм був вже веселішим. Команди заграли розкутіше, а гості з Херсона ще більш активними – їм не надто хотілося програвати першу гру сезону. І їм це вдавалося – першу десятихвилинку вони виграли.  Але далі чемпіонки «прокинулися» – налагодили гру в пас і контратаки почали вдаватися. А з ними ріс і розрив в рахунку.

Варто відзначити, що в другому таймі у ворота «Карпат» повернулася стара добра знайома закарпатським вболівальникам Ірина Яблонська. І увійшла в гру досить непогано. Загалом, друга половина гри розставила все на свої місця – «Карпати» домінують, а «Дніпрянка» намагалися щось змінити, проте спроби були марні. У підсумку 28:17 на користь господарів.

Джерело