Дві ужгородки представлятимуть Україну на єврочемпіонаті

В обласному центрі Закарпаття м.Ужгород відбулися фінальні відбіркові ігри за право представляти Україну на Чемпіонаті Європи з петанку серед жінок, який відбудеться наприкінці вересня в Туреччині.

Варто відзначити, що у фіналі відбору брали участь дві команди і в обох були закарпатські дівчата. Регламент – ігри до двох перемог.

Першу гру з рахунком 13:3 виграла команда у складі ужгородок Олени Колодій, Валентини Второї, Александри Кузьми та резервного гравця з Києва Наталії Катющенко.

Однак уже в другій грі рівновагу було відновлено. Команда в складі ужгородок Олександри Шевченко, Людмили Федоришиної та Лізи Волкової з Харкова взяла реванш з таким самим рахунком — 13:3.

Все вирішувалося в останній грі. Це була неймовірно драматична гра. Команда Олександри Шевченко переконливо вигравала 9:1, однак потім суперниці довели гру до 11:11. І все ж перемогу святкувала команда у складі Олександри Шевченко, Людмили Федоришиної та Лізи Волкової 13:11 і саме ця команда представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи в Туреччині.

Джерело: РІО