Ужгород достойно провів XVІІІ всеукраїнську спартакіаду держслужбовців

Обласний центр Закарпаття вже вдруге поспіль гостинно приймає гостей з усієї України, а спорткомплекс “Юність” відповідно — спортивні баталії працівників державної служби. Змагання традиційно проходять за організації ФСТ “Спартак”, Міністерства молоді та спорту України, профспілки працівників держустанов України.

Варто зазначити, що цьогоріч у спартакіаді брали участь 23 команди з усіх областей України. Це близько півтисячі учасників. Також, що цікаво, цьогоріч вперше на змаганнях представлені команди угорського та словацького консульств.

Змагалися чиновники у п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Як підсумок маємо такі результати: у настільному тенісі тріумфувала команда Кропивницької області, срібло завоювали держслужбовці з Хмельницької області, а трійку призерів замкнули спортсмени з Миколаївської області.

У шашках місця розподілили наступним чином: перші — учасники з Рівненської області, другими стали спортсмени з Тернопільської, а бронза у команди з Волинської області.

У змаганнях із шахів перемогу здобули учасники з Хмельницької області, срібні нагороди опинились на грудях у команди з Житомирської області, а трійку призерів замкнув колектив держслужбовців, що представляв Кропивницьку область.

У футзалі золоті нагороди завоювали ті ж таки спортсмени з Хмельницької області, другими стали гравці з Івано-Франківської області, а бронзові медалі у закарпатських держслужбовців.

У змаганнях з волейболу найсильнішими виявились представники Хмельницької області, вслід за ними — Запорізька область, у трійці призерів також — Закарпатська область.

Таким чином, у загальному підсумковому рейтингу перемогу святкувала Хмельницька область (372 очок), другими у рейтингу — представники Закарпаття
(298 очок), а Запорізька область здобула бронзу (296 очок). Що цікаво, спортсмени-держслужбовці Закарпатської області другий рік поспіль здобувають
срібні нагороди, а до чемпіонтсва їм бракує зовсім трохи.

Загалом, учасники відзначають хорошу організацію змагань, теплий прийом, всі необхідні умови для проживання та відпочинку. Спартакіада державних службовців — це не тільки спортивні змагання та бойових дух, а й можливість консолідувати людей, які працюють на благо нашої держави.

Прес-служба управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

 


, , , , , , , , ,