80 учасників зібрав національний юнацький турнір з тенісу у Тячеві

«День міста Тячів» – з такою назвою з 25 по 29 вересня, в рамках святкування з нагоди 687 річниці нашого мальовничого закарпатського містечка, відбувся національний юнацький турнір з тенісу 2-ї категорії Федерації тенісу України.

80 учасників з Одеси, Львова,Чернівців,Івано-Франківська, Стрия, Трускавця, Коломиї, Ужгорода, Берегова, Виноградова, Хуста та Тячева протягом 4-х днів змагалися у трьох вікових категоріях (до 10,12 і 14 років) у юнаків і дівчат.
Чудова осіння погода, якісні корти, чітке суддівство та злагоджена робота тренерів відділення тенісу Тячівської ДЮСШ дозволила провести турнір на високому організаційному рівні, а юним тенісистам продемонструвати свої найкращі якості і волю до перемоги у чесній і безкомпромісній боротьбі.

Стало приємною традицією, що вдало виступають на наших змаганнях юні тячівці. Переможцями турніру в одиночному і парному розрядах стали тячівці Мирослава Глібчук (д14) і Ігор Шишмарьов (ю12), друге місце посіла 10-річна тячівчанка Марія Тиводар, Успішно, посівши місця з 4 по 8, виступили і інші наші учні Дербак Яна, Гегедиш Валерія, Шишмарьова Марія, Тютюник Валерія …

З технічними результатами турніру бажаючі можуть ознайомитися за посиланням http://www.ftu.org.ua/?mid=3&action=draws_list&tur_id=3750

Cтарший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ В. Павлишинець


, , , , , , , , , , ,